Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben az országban annyi elhanyagolt rossz külsejű 30-40 éves pasi?

Figyelt kérdés

Azt már nem is írom hogy saját lakás vagy autó nincs mert sokan előadják ebből az itthoni fizetésből ez már luxus.

De legalább miért nem adnak kicsit magukra?

Olyan lehangoló ennyi idős pasikat leharcolva látni.

Sajnos külföldi pasikkal sokkal jobbak a vélemények.


jún. 25. 23:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
59%

Kevés a NER-lovag(/ork)? A vezíreink így intézték. Sajnos csak kevés ember lehet olyan csodalény, mint pl a Deutsch Tomika és társai. Tudatosan úgy intézték, hogy csak ők lehessenek européer emberek nálunk.


(Férfiként úgy tapasztalom, hogy a magyar nők sincsenek már a topon, mert mint azt már tudjuk, pl: "amit eszel, azzá leszel".

Réges-régen elmúltak már azok az idők, hogy a magyar nők a világon a legszebbek. Sajnos beleszürkültek már ők is a nemzetközi mezőnybe, ahogyan egyre nagyobb számban igyekeznek megfelelni a mindenkori globális egyenszépség divatirányzatnak.)

jún. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos a magyar férfiak valóban a legigénytelenebbek közé tartoznak európában bár már sok helyen romlik máshol is a színvonal, úgy látszik ez valami trend, de mi még mindig kirívóan undorítóak vagyunk, elhízottak, kövérek, hájasak, dohányosok, büdösek és még sorolhatnám.


A nők továbbra is sokkal igényesebbek magukra, viszont tény hogy sajnos teret nyert a "műség" és már egyszerű bolti eladók is feltöltik a szájukat és még sorolhatnám. Undorítóak a nők is.

jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj, hogy ti azokat az embereket (is) "igénytelennek" tekintitek akik alapból nem néznek kijól, tehát genetikailag születtek úgy, hogy nem jóképűek, nem túl magasak, nem túl előnyös a testalkatuk stb.

Manapság már a normál testalkat is igénytelen, tehát olyan aki nem edz, gyúr az már akkor igénytelen...

Vannak olyan testi hibák, amelyekről nem tehet az ember és nincs rá igazi megoldás. Pl. kopszodás. Sajnos ez is genetikai dolog, nincs rá átlag, halandó embernek is KÖNNYEN elérhető megoldás. A legtöbbeknek a teljes kopaszság sem áll jól, a hajbeültetés rohadt drága és kétséges az eredmény (Győrfi Pál, Gulácsi, Hollik István - Fidesz szóvivő). Én is így vagyok sajnos, 22-23 éves korom óta nagyon durva ütemben kopaszodok. Nem tehetek róla és igen, szarul áll. De a teljes kopaszság is ugyanolyan ocsmány. Még ha el is mennék beültetésre és tegyük fel sikeres is, sem lenn olyan az eredmény, hogy bárki is elhiggye, nekem normális hajam van. Ugyanis a beültetés valójában csak átültetés. A tarkóról és oldalról a hajhagymákat átrakják előre és a fej tetejére. De ettől még effektíve több haja nem lesz az embernek, csak az eloszlás lesz egyenletesebb. Valakinek persze ez is jó megoldás, de nekem alapból gyenge, vékony szálú hajam volt, sokat nem érne. Arról nem is beszélve, hogy utána olyan gyógyszereket kell szedni, hogy ne hulljon ki a meglévő vagy akár az átültetett haj, amelyeknek azért lehetne mellékhatásaik. És mint szinte minden gyógyszernek, ezeknek is többnyire ugyanaz a mellékhatása a férfiakra nézve...

A baj pedig, hogy a kopaszodás rohadtul öregít és igénytelennek hat. Szóval én hiába járnék el fodrsázhoz akár hetente, ugyanúgy szarul néznék ki.


Rossz fogazat - szintén jórészt genetika, illetve a kezelések is extrém drágák. Haverom kölföldön dolgozik abból a pénzből most csinál beültetést, egy fog kb. 400 ezer. Sokaknak (köztük nekem is) sajnos vannak/voltak olyan fogaik amelyek egyszerűen darabokra hullottak és ki kellett őket húzni, tehát nincs gyökér sem amire lehetne építeni. Azért 400 ezer körüli össze egy fogra (ugye ez a beültetés) az elég húzós a legtöbb magyar embernek. Nekem nem látványosan rosszak a fogaim, mert elől nicns hiány, csak a zápfogak hiányoznak pár helyen. De alapból nem szépek, tehát nem fehérek és nem állnak tökéletesen. Ez akkor igénytelenség? Most ezért rakassak fel "műfogakat", csak hogy ne gondoljanak igénytelennek. Ezért tegyem úgymond tönkre az olyan fogaimat amelyeknek az esztétikán kívül abszolút semmi gondjuk? Akkor inkább rakatok hidat, vagy ültettetek be fogat az helyekre ahol nincs zápfogam.


Öltözködés: én pl. nem tartom magam igénytelennek e téren sem. Egyszerű farmer+póló kombót tolom, ez a legkényelmesebb és legegyszerűbb. Nme fogok öltönyben járni meg mittudom én milyen divat szerint, egyszerűen nekem így jó. Aki szerint igénytelen ez, hát sajnálom. Szerintem a legtöbb hetero férfi nem igazán ért a "divathoz" és nem azt fogja követni, hogy éppen mi a trendi. Most akkor ez igénytelenség?


Öregedés: a kopszodás résznél már írtam, de ez megint olyan, hogy az ember nem thet róla. Valaki már 30 évesen öregnek néz ki, van aki pedig 50 évesen is fiatalos. ez megint genetika jórészt. Nyilván lehet csökkenteni a mértékét, kevesebb (vagy éppen abszolút semmi) cigi és pia, de a legtöbbeknél nem ezen múlik. A stressz is elég durva faktor e téren, amiből azért valljuk be kijut a legtöbbeknek. Én alapvetőe nnem stresszelek, kényelmes munkám van, de mégis öregnek tűnök 30 évesen. Fos genetika megint csak.

jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
49%
Nőből is rengeteg van. Az alap ember egy igénytelen szőrös hulladék.
jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
58%

10 szomi hogy te nem kellesz senkinek 🥺.

Persze, nem baj ha rohad a foga...jó az úgy.


Fogorvos meg van körzeti és mint írtam van kivehetős már 80 ezerért is...még mindig jobb mindha hiányos vagy kirohad.

Akinek olyanok a fogai, mint nekem (ugye a henetika) én mindig járok, ha bármi apró valamit érzek.

1 fog pótlására meg ott a korona...azért az nem megfozethetetlen.

Nem kell tökéletes állnia, sztm nem ezt jeleni a rossz fogazat és a fog nem fehér!


Kifogás van mindenre.

Mozogni és nem zabálni se olyan nehéz ha van kitartás. Ha nem megy akkor irány a doki! Én is szenvedtem eleget a hasam miatt, de megérte.

jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos ez az ország úgy összességében véve ezt a színvonalat képviseli, rothad az egész, ahogy van.

Közben meg a legnagyobb gond a g.cik szerint, hogy HÁBORÚ meg GENDER

jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
37%
16-os ennek az országnak annyi, az már biztos. Sajnos.
jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
57%
Nagy részük a munkahelyről a temetőbe megy,lehet ezért.
jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
34%

#13 Nyilván genetika is, részben, de pl a fogaknál a táplálkozás minősége (és az aktív/passzív dohányzás is) bőven belejátszik. Minden élelmiszer agyonvan cukrozva, és hiányzik belőlük a csontozat (így a fogazat is) szilárdságát elősegítő és garantáló építőelemek sokasága. Ugyanez a helyzet a hajnál, testalaknál, fizikai erőnlétnél, de még a szellemi teljesítménynél is, tehát ha nem jó a szervezetbe bevitt "üzemanyag", a működése se lesz kielégítő.

(Aki a rossz, hiányos tápanyagbevitel mellett valami intenzíven megterhelő sportot is folytat, hogy pl szebb legyen a teste, lehet, hogy nagyobb kárt tesz magában, mintha semmit sem csinálna.)

jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
59%

Jó formában érzem magam. Van bennem erő, erőnlét, de ettől még NEM fogok soha a rohadt edzőtermben szenvedni minden nap... Nekem kißaszottul nem jött be, egy évig csináltam, de soha többet. Csak az a baj, manapság aki nem csinálja az egyből igénytelen, meg lustának, punnyadtnak van titulálva. Mert manapság SEMMI más nme jó, csak ha a tetves súlyokat emelgeti az ember meg úgy néz ki mint valami topmodell...

Fogaknál meg mint írtam a genetika felelős 99%-ban mindenért. Van egy haverom 15 éves kora óta masszív dohányos, nem is nagyon mos fogat mégis hó fehérek neki és semmi baja nincs egyiknek sem.

Én folyamatosan ápoltam, mostam minden nap, fogselyem, fogorvodsho jártam/járok mégis mennek szét. Ahogy apámnak, nővéremnek és úgy összességében a családtagjaimnak. Megkérdeztem anno a fogorvost, hogy mégis hogyan lehetséges ez, ő is csak annyit mondott, hogy genetika.

Aztán ha már fogorvos, akihez először jártam ő angyon jó volt, amelyik fogamat megcsinálta, betömte, akár gyökérkezelte a mai napig tökéletes. Csak sajnos a covid után/közben nyugdíjba ment vagyis inkább már nem tért vissza. Akikhez utána jártam mind rakás fos, semmit érő idióták. Egy normális tömést nem tudott egyik sem megcsinálni... Konkrétan olyan fogaimat is tönkretették amelyeknek szerintem semmi bajuk nem volt. Kifúrta, betömte azóta rohadt érzékeny és erősebb rágásnál is fáj. Előtte semmi baja nem volt.

jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!