Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben az országban annyi elhanyagolt rossz külsejű 30-40 éves pasi?

Figyelt kérdés

Azt már nem is írom hogy saját lakás vagy autó nincs mert sokan előadják ebből az itthoni fizetésből ez már luxus.

De legalább miért nem adnak kicsit magukra?

Olyan lehangoló ennyi idős pasikat leharcolva látni.

Sajnos külföldi pasikkal sokkal jobbak a vélemények.


jún. 25. 23:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
80%

#30

A hús pont azaz étel amitol nem lehet hízni.

jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
#27 vagyok, nem azt mondtam, hogy egy zsírmalac, hanem azt, hogy felszedett magára pár kilót.😃 Amúgy nem cipel zsákokat, azt a sedégmunkások teszik.
jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Ja, a te urad elit kőmíves, aki nem cipel zsákot? Én kérek elnézést.

Aki szerint pedig a húsevéstől nem lehet hízni, attól meg duplán kérek elnézést.

jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Nem az uram, a tesóm. Nem elit kőműves, csak az előbb írta valaki, lehet te, hogy a kőművesek nem híznak, mert zsákokat pakolnak, erre írtam, hogy nem minden kőműves rohangál egész nap 30 kilóval a hátán.
jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Mi hívtunk egy kőművest, eléggé 130 kiló volt annyira hogy le kellett ülnie nem bírt állni.
jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
68%

Mert játszák a machót miközben egyszerűen csak igénytelenek. Olyanokat mondanak, hogy a férfi akkor már jó, ha "egy fokkal szebb az ördögnél", nekik lehet apukatestük, ők a hidratálókrémet vagy a fényvédőt messziről kerülik, aztán 30 évesen már lóg az arcuk és tiszta barázda. Farmer + póló kombin túl nem nagyon látnak, erőnléti edzést max az instán látnak, vagy ott sem. A körmüket levágják jó esetben, és ebben ki is merül a manikűr, az egész testük ormótlanul szőrös, és azt is úgy is hagyják. Fillérekből meg lehet oldani ezeket a dolgokat otthon, és akkor idejönnek nyígni, hogy de nincs pénz.

Nem tudom mit szólnának, ha a nők is ezt mondanák, aztán szőrösen, rothadó fogakkal, ápolatlanul lennének ők is.

jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
#30 azért megnézném hogy ki mennyire bírna valaki kőműves munkát végezni ha csak zöldséget evett. Jó dolog a zöldség de ehhez munkához kevés. Én nem vagyok kőműves de el nem tudom képzelni ki tud jól lakni egy salátával.
jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
52%

Félművelt barátom, senki nem mondja, hogy CSAK zöldséget.

Megpengettek egy húrt nálad, hogy bekapcsolt a paranoid önvédelmi mechanizmus?

jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
#38 Nálad biztosan de gondolom te számodra csak a kondi létezik mint sport meg a rizs mint étel. Na meg a tükör előtti fotózás.
jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
87%

36, +1, és nagyon igaz, hogy minél nagyobbak a társadalmi egyenlőtlenségek és a szexizmus, annál igénytelenebbek a férfiak. Ékes példája ennek a magyar beles, szőrös, rothadó fogú férfitömegek.


Én már a harmadik nyugat-európai országban élek, és sehol nem láttam annyi igénytelen férfit, mint otthon. És akkor idejönnek az incelek, hogy jaj, mert a nőknek csak külföldi pasi a jó a pénz miatt. Az eszükbe nem jut, hogy az a külföldi talán ápoltabb, sportosabb, kedvesebb és tájékozottabb sok magyarnál?


Itt is majdnem mindenki a pénzzel jött, de nem behízni, mint a koca nem pénz kérdése kapásból, mozogni ingyen is lehet, a cigire, meg a szeszre, meg az üdítőre költött pénzből meg lehet testápolásra, normálisabb ruházatra költeni.

jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!