Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen az elmúlt 1 hónapban nulla lájkot (és így nulla matchet) kaptam, attól élőben még lehet sikerem?

Figyelt kérdés

Soha nem ismerkedtem élőben, így nem tudom, hogy érdemes-e próbálkozni.


Vélemény?


tegnap 22:10
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, esélyed sincs, add föl
Nő vagyok, talán a legrondább nőknél van némi esélyed
Nő vagyok, szerintem van esélyed átlagos nőknél is
Nő vagyok, élőben akár kifejezetten jó esélyeid is lehetnek, akár szép nőket is kifoghatsz
Férfi vagyok, esélyed sincs, add föl
Férfi vagyok, talán a legrondább nőknél van némi esélyed
Férfi vagyok, szerintem van esélyed átlagos nőknél is
Férfi vagyok, élőben akár kifejezetten jó esélyeid is lehetnek, akár szép nőket is kifoghatsz
Egyéb
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Tinderen sokan töltenek fel béna fotót. Önbizalmaddal viszont érdemes kezdeni valamit, mert kevés nő szeret nadrágot hordani!
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy jók a fotók, de jobban nézek ki rajtuk, mint a valóságban.
tegnap 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kihozni magadból a maximumot. Egy kevésbé helyes férfi is lehet jó fizikumú (edzéssel), stílusos, eszes.


És mindenképp élőben is próbálkozz:)

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!