Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon hogy lehet megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon hogy lehet megtalálni azt aki likeolt?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Előfizetés nélkül

jún. 23. 21:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szóval van ez a döglött tengericsillag, meg van még a sokat írogató típus, de ő meg általában valamilyen komoly mentális betegségben szenved (ezt közli veled az első 2 mondatban, szóval legalább őszinte), és már az első üzenet után úgy érzi, te vagy élete szerelme és nem tud nélküled élni, öngyilkossággal fenyeget stb...


Ez meg a másik véglet. Ezekbe meg inkább én nem mennék bele, nem kell szerintem magyaráznom, miért.

jún. 27. 16:54
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező! Készüljünk fel mert a mostani megnyílvánulásaink miatt kapunk majd hideget meleget 😀 de mi csak az igazat írtuk le. Én is felkészültem az ismételteni 0%-os lepontozásra az igazság miatt mert a legtöbb ember utálja az igazságot és a hazugság mámorát szereti.
jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy én is észrevettem kérdező hogy amelyik nőnek volt valami külsőségből vagy belsőségből fakadó hibája azok tudtak kommunikálni.
jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Durva hogy a ChatGPT-ben több élet van már mint a mostani emberekben. XD Lassan már a robotokkal jobban el lehet akkor beszélgetni mint egy húsvér embertársunkkal. Tiszta szégyen ha ez így lenne. Amúgy meg már a Cleverbot is értelmesebben válaszolna egy kérdésre mint a mostani nők nagyrésze pedig tudjuk hogy a Cleverbot is már mennyire zakkant. Én régen sokat beszélgettem vele és eskü, párszor még a gyagyás Cleverbot is értelmesebben és hosszabban válaszolt a kérdéseimre mint a mostani nők 80%-a. 😲
jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%
Úgyhogy én csak annyit írok nektek hogy megérett a világ a pusztulásra. Már a mesterséges intelligencia is lassan okosabb lesz mint mi emberek hiába hogy mi hoztuk létre őket. Ha átvennék a robotok felettünk az irányítást akkor azon cseppet sem csodálkoznék! 😉
jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!