Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon hogy lehet megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon hogy lehet megtalálni azt aki likeolt?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Előfizetés nélkül

jún. 23. 21:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem 24 évesen ezért nincsen nőm mivel én konyhai kisegítőként dolgozok. Ha egy szakács nem érdekli a nőket akkor egy konyhai kisegítő még annyira sem fogja.
jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

10


Feltaláltad a spanyol viaszt :D Igen, azt én is sejtettem hogy minél menőbb egzisztenciád van annál nagyobb eséllyel indulsz a nőknél

jún. 26. 08:40
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! Ez alap dolog! Egy egyszerű melóssal nem fognak csak úgy szóbaállni a nők max a melós nők de ugye a legtöbb pasinak top modell nő kell mint ahogy a legtöbb nőnek meg gazdag pasi.
jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%

Én meg asztalos vagyok és van nőm, badoon ismertem meg és ismeretlenül írtam rá, és kezdtünk beszélgetni... kommunikációs készség kérdése az egész.,

Nem azért nincs nőd mert konyhai kisegítő vagy, hanem azért mert mellé fogyatékos is.

jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14


Honnan veszed, hogy fogyatékos? Ez nem volt szép azért.

jún. 26. 22:01
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

#6 vagyok

párom hegesztő, szóval szakmunkás és ott ismertem meg. Előző meg esztergályos volt. Na bumm. Gáz ez a felfogás itt köztetek. Az számít, hogy milyen a személyisége. Jó, az elsővel bebuktam mert nárci volt.

jún. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Látod kérdező? A "fogyatékosnak" nem jut nő, de egy öntelt másokat lenéző troll idiótának igen. Szerintem a "nője" sem lehet sokkal különb ha egy ilyen szar alakba már elnézést beleszeretett. Amúgy meg a Badoonak és a Tindernek nincsen semmi értelme. Ott csak a pénzesebb pasik tudnak ismerkedni meg az ilyen barmok mint az engem le fogyatékosozó 14-es válaszolók. Az ilyen stílusú kommentelők miatt utálom egyre jobban az emberiséget, már már szinte gyűlölöm őket. Másokat kihasználó, lenéző, önző idióták! Tisztelet a kevés normális kivételnek!
jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A kommunikációs készségre visszatérve élőben legalább lehet némelyik nővel beszélgetni, a legtöbb nőből élőben is harapófogóval kell kihúzni egy hosszú és értelmes mondatot de itt imterneten szinte lehetetlen a legtöbb nőből a szia, jól köszi és te meg az aham, ühüm-ön kívű. Szégyen ez a mostani generáció és társadalom hogy nem lehet már normálisan elbeszélgetni valamiről legyenek azok akár az élet nagy dolgai vagy esetleg a politika. Aki meg ismerkedne az meg a fogyatékos ugyebár!
jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*ühüm-ön kívül bármit beszélgetni
jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18


Teljesen egyetértek, szerintem a kérdés túlmutat a párkeresés problémáján, a probléma alapvetően kulturális és generációs. Nem tudnak szűrni, nem tudnak kommunikálni az emberek, nem is igazán akarják megismerni a másikat, csak valami gyors és intenzív ingert szeretnének kapni, a társkeresők is legfeljebb erre jók. Már a profil beállításnál elbukik, nincsenek normális leírások, olyan képet tesz fel sok lány magáról, hogy én szégyellem magam. És írhatok bármit. Vicceset, komolyat, hosszút rövidet, a válasz: aham. igen. nem. xd.

Mintha egy lefulladt motorral akarnál beszélgetni, annyi energiát sem tesznek bele. Miután jó pár üzenetváltás után kezd gáz lenni és megkérdezem, biztos akarja-e folytatni, a válasz: aham. ühüm. igen. persze. És folytatdik ugyanott.

Basszameg, a chat GPT-ben több élet van, mint ezekben...

jún. 27. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!