Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a társamat így 34 évesen mert cuki vagyok lehet ezen változtatni valahogy?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és eddig egy darab párkapcsolatom volt az is elég rövid ideig tartott, sajnos úgy veszem észre hogy a cuki kategória vagyok, munkahelyen is, a nőknek mindenhol a kis Petike vagyok. Próbák változtatni de egyszerűen valahogy ezt váltom ki a nőkből, mi lehet a probléma, hogy lehet ezen változtatni.... tudom hogy a nőknek egy férfi kell nem a cuki Petike
2023. dec. 17. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Fogadok hogy te sem tudsz normálisan udvarolni.
2023. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. Igen én beszélgetni szeretek az ilyen udvarlás, bugyi imádkozás messze át tőlem.... nagyon mély érzékű férfi vagyok
2023. dec. 17. 11:22
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom, nem voltak használható férfi szerepmintáid. Nehéz ügy. Fontos, hogy elfogadd a jelenlegi személyiségedet, és azt kezdd el csiszolgatni, ne próbálj kibújni a bőrődből.

Vannak férfi barátaid? Egyedül is képes vagy jól eltölteni az időt? Meg tudsz nevettetni másokat? Jó beszélgetőtárs vagy? Van olyan hobbid, célod, érdeklődési köröd, amiről lelkesen tudsz mesélni? Ha ezekre többnyire nemmel válaszolnál, akkor először ilyen téren kellene erősödnöd.

2023. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vannak férfi barátaid?

Egy van, ő is ilyen mint én...inkább nőkkel értem meg magam


Egyedül is képes vagy jól eltölteni az időt?

Maximálisan képes vagyok rá


Meg tudsz nevettetni másokat?

Abszolút igazi stand upos vagyok a nők szerint


Jó beszélgetőtárs vagy?

Nagyon, hosszan mélyen tudok beszélgetni


Van olyan hobbid, célod, érdeklődési köröd, amiről lelkesen tudsz mesélni?

Persze sok hobbim van és nagyon érdeklődő típus

2023. dec. 17. 11:31
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

(#3 folyt.) Az lenne a cél, hogy a nők egy stabil, rendezett, igényes, célokért küzdő, férfit lássanak benned, aki mellett nem unatkoznak.

Ha abból indulsz ki, hogy te már eleve nagyon jó pasi vagy, csak a nők ezt nem veszik észre, akkor maradsz cuki Pistike.

2023. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

1.


Na ja, az igazi macho rögtön tangózni kezd, szájában egy szál virággal, utána fránszoá nyelven mond valami erotikusnak hangzót pl. "po má zsü szí má ví delákroá". Utána erődemonstráció következik, azzal hogy felemeli az épületet, amiben éppen vannak. Aztán agytorna, minden eddigi Legyen Ön Is Milliomos kérdéssel, majd ügyességi játék gyanánt feldob egy labdát a Holdig, ahol el kell találnia az amcsi zászlót.

2023. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

először a kissebítő jelzőt próbáld meg magadról le imádkozni nem Petike vagy hanem Peti de inkább Péter!

ez az első lépés.

2023. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan ért véget az egyetlen, rövid kapcsolatod? Miért szakított veled a lány?
2023. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Neeem,azért,mert ide írsz ki kérdést,miközben simán meg is hívhatnád valamelyik kiszemeltedet a Karácsonyi vásárra forraltborozni...
2023. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Valami maszkulin nő illik hozzád, mert semmilyen férfi energiád nincs. Szerintem sokan azt is gondolhatják hogy meleg vagy. ( esetleg nem lehet hogy az vagy?) vagy még az ilyen keresztény, vallásos nőknél lehet esélyed.
2023. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!