Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a társamat így 34 évesen mert cuki vagyok lehet ezen változtatni valahogy?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és eddig egy darab párkapcsolatom volt az is elég rövid ideig tartott, sajnos úgy veszem észre hogy a cuki kategória vagyok, munkahelyen is, a nőknek mindenhol a kis Petike vagyok. Próbák változtatni de egyszerűen valahogy ezt váltom ki a nőkből, mi lehet a probléma, hogy lehet ezen változtatni.... tudom hogy a nőknek egy férfi kell nem a cuki Petike
2023. dec. 17. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

#9 Itt nem ezeken a felszínes dolgokon múlik a dolog.


Kérdező, ha az egy szem férfi barátod is hasonló cipőben jár, akkor nem tudtok egymásnak tükröt tartani. Talán egy feminin, lelkizős alkat vagy, egy "aranyos fiú", akit képletesen szólva a táncban is a nő vezet.

2023. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a #10 írja, egy visszafogott, vallásos "egérke" valószínűleg illene hozzád. A kategóriádnak megfelelő nőt keress, ne a jócsajokról álmodozz.
2023. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem a jó nőket keresem ilyen nővel más szóbálnék mint például Vanessa Mai

[link]

2023. dec. 17. 13:11
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Ne aggódj, a "cuki Petikére" is levakarhatatlanul rá tudnak mozdulni, ultra perverz-függő módon, úgyhogy csak ne aggódj! Tapasztalat! ;)
2023. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%
Ha bejön nekik a külsőd és a személyiséged, főleg ezek együttes hatása, akkor hívhatnak akárminek, akár Shreknek is!
2023. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 Na de éppen arról van szó, hogy NEM jön be nekik.
2023. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy csak a személyiség része van a dologban, az se semmi, lehet hogy rá kéne állnia egy kicsit a külsőségekre, akkor javítana a dolgon. Valakinek biztos be fog jönni, ha más nem 1 csajnak.
2023. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 8-asra érdekelne a válasz.
2023. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18. Részegen megcsaltam de erre nagyon nem vagyok büszke
2023. dec. 17. 14:08
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
#19 Bocs, de ezt nem hiszem el. Ha képes lennél arra, hogy részegen félrelépj, akkor nem lenne gondod az ismerkedéssel.
2023. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!