Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként randizáskor mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként randizáskor mi volt legszánalmasabb program amit férfi kitalált?

Figyelt kérdés
És ez miatt nem is akartál második randit mert olyan legalja, ócska programot talált ki.

jún. 19. 12:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%

én szerintem ha bejössz egy nőnek tök mindegy hova visz el. Nyilván előtte felméri milyen magas vagy, kockás e a hasad, nagy e a farkad és hogy sok e a pénzed.


38F incel

jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%

21: sőt az is mindegy mit mondasz neki és egy bizonyos szintig hogya nbáns vele.

Volt hogy összejöttem egy dugásra egy nővel, elég bunkó fasz voltam vele utána majd amikor ismét találkoztnuk kb. 1 hónap múlva ugyanúgy nálam kötött ki és nem zavarta, hogy mondjuk be voltam baszva meg faszként viselkedek. Milyen furcsa...

jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
Csak tudnám, hogy jutnak el ezek a semmirevaló férfiak a randiig, nekem meg 27 éves koromig egy randim volt, abból se lett semmi.
jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!