Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként randizáskor mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként randizáskor mi volt legszánalmasabb program amit férfi kitalált?

Figyelt kérdés
És ez miatt nem is akartál második randit mert olyan legalja, ócska programot talált ki.

jún. 19. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Üljek be vele a fodrászatba, amíg lenyírják a haját (hiszen ez alatt lehet beszélgetni) és utána felvetette egy sör lehetőségét.

Hát nem lett belőle semmi.

jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Séta a dög melegben. Szívbeteg vagyok; könnyen rosszul leszek és jobban izzadok mint az átlag ember ilyen időben. Alapból egy sz4r program.

Általában egy fagyira, vagy egy italra sem lehet megállni az ilyen sétás fillérbaxókkal. Ha meg viszek magammal vizet, akkor bele akarnak inni 😂😂😂

jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
#12 Mitől fillérb*szó az, aki az első randin sétálni szeretne? Ez nem azt jelenti, hogy nem akar költeni a nőre (mondjuk már ezt sem értem, miért is kéne, hogy költsön rám az első randin!?). Mi is csak sétáltunk az első két randin és mégis együtt vagyunk 8 éve. Ráadásul az első randikon még fogalmam sem volt róla, hogy hozzám képest sokkal több pénze van a páromnak, mégis egy szimpla sétálós randi után tudtam, hogy még nagyon sokat szeretnék vele együtt sétálni (is).
jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

"Hagyd az 1#-est, ő egy romantikus királykisasszony."


Ja, szörnyű, hogy nem tetszik neki egy kocsmázós, iszákos elmebeteg, meg az is nagyon szörnyű ám, hogy szereti a sétálós-beszélgetős randikat és meg szerené ismerni a másikat.

Ritkán írok ilyet, de kicsit se lennék szomorú vagy akár együttérző, ha a szemem előtt döglene meg egy ilyen.

Bármit ír itt egy nő, jön valami legalja sz.ar, akinek baja van vele. Még a legártalmatlanabb dologgal is.

Csak tudnám, mire fel van ekkora mocskos nagy egótok.

Milyen akkor a normális nő szerintetek, akire nem nyittok pofát? Teljesen jól elvan a kocsmában, amikor a 10. sört isszátok?

jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
#12 Az egy dolog, hogy te szívbeteg vagy. De akkor kb. eleve nem is randizna veled elég sok ember és ezt nem rossz indulatból mondom. Sokan szeretnek sétálni, kirándulni, sportolni és ezt általában a párjukkal is megosztani. Veled nem sok mindent lehetne csinálni... Tehát ez a része nem is neked szól.
jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
6%

Ha a királykisasszonynak nem tetszik a kocsma randi helyszínre, mondja meg előre.

Aki meg elmegy egy kocsmába, fogadóba, vendéglőbe vagy étterembe, az meg ne lásson már rémeket, ha valaki megiszik két három sört.

jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
16, ugye nem láttál még nőt közelről? Egy igazi szarfszú lúzer vagy az ideböfögéseid alapján.
jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Olyat még nem, aki kiakad azon, hogy egynél több sört elfogyasztok.

És te?

jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Engem egy wc-be hívtak fiatalon. Elég alja volt.
jún. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj sokan a "kocsmázás" alatt a tipikus lepukkant, "késdobáló" helyeken - ahol a rosszarcú, lerobbant öreg alkeszek vedelnek egész nap - törétnő lerészegedést értik, holott amúgy ez normális esetben akár jó randi hely is lehet. Pl. ahova én is szoktam járni haverokkal egy olyan "kocsma", ahol berendezett könyvtárszoba (nem vicc) van, szoktak rendezni akár színházi előadásokat (ez sem vicc), koncerteket meg szinte mindig van valami sütés-főzés. Szóval rohadt jó társaság jár oda, ráadásul nagy többsége fiatal.
jún. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!