Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként randizáskor mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként randizáskor mi volt legszánalmasabb program amit férfi kitalált?

Figyelt kérdés
És ez miatt nem is akartál második randit mert olyan legalja, ócska programot talált ki.

jún. 19. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Kocsma. Már eleve halott ügy volt, mert utálom, aki iszik, de nyár volt, dög meleg, gondoltam, jól esik neki egy hideg sör, ebből nem csinálok ügyet. Amikor a negyedik sört itta, akkor felálltam és eljöttem. Erre még rátett egy lapáttal az is, hogy nem csak inni szeretett, még hülye is volt 😃


Akármilyen hülyén hangzik, számomra a legjobb randik azok voltak, ahol csak sétáltunk egy szép helyen és beszélgettünk. Első randin szerintem a kommunikáció a legfontosabb, azt pedig vacsora vagy mozi közben baromi nehéz megoldani, nem tudtok úgy koncentrálni egymásra.

jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

# 1


és már részegedett le? Miben nyilvánult meg hogy hülye?

jún. 19. 12:28
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd az 1#-est, ő egy romantikus királykisasszony.
jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
1: felvetette, hogy a sarki kisboltban vegyünk ilyen dobozos bort, üljünk le egy padra, és igyuk meg. 2: bevásárlóközpontba hívott, ahol előbányászta a kedvezményes kuponjait, amivel olcsóbb a kávé. 3: elővett séta közben egy szadomazó készletet.
jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Annál semmi nem lehet szánalmasabb, mint ha egy nő teljesen ráhagyja a másikra az egészet, nem hajlandó részt venni sem az ötletelésben, sem a szervezésben, aztán a végeredmény pedig nem tetszik neki. Aki ilyen totál érdektelenséget mutat már az elején csak azért mert nő, az maga a szánalom.
jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nagyon szánalmas dolog nem volt. Mivel mindig is olyanokkal randiztam, akikkel már egy ideje ismertük egymást.

A legkínosabb talán az volt, hogy elmentünk ilyen kivetítős kocsmába meccset nézni (EB vagy VB volt akkor is), amivel semmi gond nincs, mert szeretem a focit és a kocsma sem egy lepakkant késdobáló volt. Viszont én csak egy kis üveg sört ittam, mert nem kívántam többet és ilyenkor azért fokozottan figyelek, hogy ne szálljon a fejembe. A srác is ugyanezt kért, majd egész este mártírkodott, hogy ő azt hitte, hogy velem lehet piálni.

Szóval maga a program nem volt ócska, csak a hozzáállás.

jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó szűrő ráhagyni a pasira a szervezést. Volt aki tényleg olyan programokat talált ki, ami egyáltalán nem is érintette az érdeklődési köreimet pedig egy ideje ismerkedtünk, így tudtam hogy nem is lesz ebből semmi.. ki is derült róla hogy egy önző farok. A legalja nálam is vmi lepukkant kocsma volt.
jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

#3 Mitől lennék romantikus királykisasszony? Elolvastad, amit írtam? Ha valakinek nem jó a kocsma, az már királykisasszony? Mielőtt írsz, gondolkodj már kérlek, vagy legalább olvass, mert akkor azt is láthattad volna, hogy a sima sétálós randijaim alakultak a legjobban.


Kérdező, nem kezdett el részegedni, ezért is volt ijesztő, mert négy sör után ugyanolyan volt, mint előtte és ebből egyértelmű volt, hogy ez meg sem kottyan neki, tehát szokva van az italhoz.

Az egész ember egy selejt volt, már jóval előbb fel kellett volna állnom az asztaltól; irtó hülye dumát nyomott arról, hogy ő mekkora király és hogy az előző nőit azért hagyta el, mert nem voltak hajlandóak betartani az ő szabályait. A szabályokat inkább hagyjuk, le sem írom 😃

jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Én első randira sosem tervezek se kocsmázást, se mozit, színházat, az első randi ha valóban komoly, akkor az szerintem séta. Ennél több nem kell, hisz séta közben lehet beszélgetni, minél több információt megtudni a másikról, nyugodt környezetben. Én osztom az #1 véleményét, pedig ritka nagy nőgyűlölő vagyok.
jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Ui: természetesen azért az #1 válaszolót lepontoztam. 🫡
jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!