Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves szűz férfival már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves szűz férfival már nem állnak le a nők ha kiderül hogy szűz és sose volt nője?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon bánom hogy kamaszként nem nyomultam ezzerel a lányokra. Mert akkor biztos lett volna. Olyan fiatalon még semmi elvárása nincs a lányoknak csak annyi hogy járj iskolába. Most meg már ennyi idősen rengeteg elvárások vannak és még ha kiderül sose volt nőm akkor mi lenne most már esélytelen? Fiatalabb korban ha valami összejön akkor legalább nem lennék szűz egy fokkal jobb lenne. De mindig féltem az élettől miért vagyok ilyen?

jún. 18. 21:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem állnak le veled mert nem tudsz bánni a nőkkel. Annak oka van hogy még nem volt kapcsolatod.
jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#30 Szóval nem akarsz lefogyni. Mondjuk az igaz, hogy nem a kövérséged miatt nem kellesz a férfiaknak.
jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt a legintimebb pillanatok lánnyal? Ölelés, randi, csók? Meddig jutottál?
jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
32# még jó hogy nem kellek a férfiaknak már csak azért sem mert nem vagyok nő. De rajta vagyok a fogyáson csak sajnos nem megy kettő perc alatt amit szeretnék türelmetlen ember vagyok.
jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

"Mi volt a legintimebb pillanatok lánnyal? Ölelés, randi, csók?"

Hát elég valószínű hogy nem volt sem ölelés, sem csók, sem randi nővel

Eléggé szégyelltem ezeket én is huszonévesen, őrjítő és letaglózó a kudarcérzete egy ilyen szép kerek eredménytablónak

Csokolózni is prostival kellett megtanulnom 26 évesen, szörnyen megalázónak éltem meg (hogy így kell)

Nem véletlen hogy a mai napig bennem van a tüske a nőkkel szemben, még barátnő mellett is

jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
De végül hogy oldódott meg, mi okozta a problémát? (35-től kérdezem)
jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

36#

Ez sosem oldódik meg, egyszerűen volt egyszer mázlim. Nem is tettem már érte, hiszen tudtam hogy nincs is értelme.

Aki vonzó annak azért mert neki nem kell tenni, aki meg nem vonzó annak meg hiábavaló minden

A probléma a nőknél van

jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Es hany eves a csaj, te mazlista? :)


Legalabb jol nez ki?


Hany evesen jottetek ossze?



40F incel

jún. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

40f

Majd ha te is válaszolsz a kérdésekre veled kapcsolatban akkor válaszolok neked

De amíg azt sem tudod megmondani miért nem jött össze semmi kint sem, és akkor mivel is jobb kint élned, addig felesleges kérdezősködnöd

jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!