Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Az gáz ha 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Az gáz ha 32 éves nő vagyok, és még mindig nem voltam férfival? , ,

Figyelt kérdés
Ezt kérdezték ma tőlem, de nem tudtam mit rá válaszolni, de azt akarja, hogy mondjak rá valamit, szerintetek?
2016. nov. 3. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem gáz. Nem kis defektje lehet az illetőnek.
2016. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez a csaj (saját vélemény szerint) 10/6-os, kicsit ducibb de azért nem annyira, széles vállú, barna szemű, hosszú derék alattig érő szőkés barna haja van. Amugy szerintem is gáz, csak nem akartam ilyen nyíltan megmondani neki
2016. nov. 3. 11:43
 3/22 anonim ***** válasza:

ki a fene ő, hogy akarja, hogy válaszolj ár? atyaúristen?!


Semmi köze senkinek a nemi életedhez, rajtad kívül.

2016. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen, gáz.
2016. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Juj nyugi második válaszoló, nem akartam mondani, hogy ki ez, de a nővérem
2016. nov. 3. 11:48
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha a bankkártyád PIN kódját kéri legközelebb ez az erőszakos - és mint kiderült - dagadt trampli, te azt is meg fogod neki mondani? Az ilyen embertől én is biztos, hogy minimum 10 lépés távolságpt tartanék, és amúgy nem a súlya miatt...
2016. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem is gáz, de azt sugallja, hogy valami baj van vele. Nem feltétlenül a külsejét illetően, mert azért valljuk be, elég sok kanos pasinak már mindegy, hogy néz ki a nő, csak lyuk legyen.
2016. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért a pin kódomat nem mondanám meg neki. De szeretnék neki valahogy segíteni. Amugy sokan ,,jelentkeztek,, nála, hogy megd*gják, vagy akár lenne a pasija is, de a nővérem azt mondta, hogy ő nem szeretne elsőként ilyennel lenni, aki csak megb*szni akarja őt, és én végülis egyet értek vele.. meg azt is mondta, hogy ő életében csak egy pasit akar, akivel együtt lesz, megöregszik stb.. (Ő az ilyen tündérmesékben hívő nő)
2016. nov. 3. 12:06
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Gzá. De ismerek olyat, aki ennél több, és pasija is van, de ki nem nézem belőlük,h ogy csinálnák...a csaj hülyét kap, ha valami perverz viccet mondok...anynira nem durvát, nő vagyok én is
2016. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon okos, hogy nem kezd ilyennel, pedig tapasztalatnak nem rosszak. De ő anélkül is "tudja" vagy azt hiszi, és simán belefuthat így is olyanba, aki átveri
2016. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!