Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Az gáz ha 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Az gáz ha 32 éves nő vagyok, és még mindig nem voltam férfival? , ,

Figyelt kérdés
Ezt kérdezték ma tőlem, de nem tudtam mit rá válaszolni, de azt akarja, hogy mondjak rá valamit, szerintetek?
2016. nov. 3. 11:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyet értek veletek, mutattam is neki a válaszotokat, de csak annyit mondott rá: ,,max örökre szűz maradok, pasi nélkül is lehet élni, ha jó isten úgy akarja, majd találkozok életem szerelmével, amikor a leg kevésbé számítok rá, és feladtam már a reményt,, - no comment, de szerintem cuki amit mondott :3
2016. nov. 3. 12:30
 12/22 anonim ***** válasza:
cuki aha,sztem abnormális,beteges gondolkodás az életről.az élet nem erről szól.
2016. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jó, azt sem kell kihagyni, hogy a nővérem ,,beteg,, ilyen szorongásos betegsége van, és nálla csúnyábbal még csak nem is beszél, köszönni sem köszön nekik.. szerintem ez azért kicsit bunkó.. na de mind 1, ő dönti el, én nem szólhatok bele.. de ebből levehető, hogy helyes fiút akar magának, ami szerintem nem fog neki sikerülni ezzel a hozzáállással..
2016. nov. 3. 12:59
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Gáz. Minden kapcsolatból tanulunk, ha jól végződik, ha rosszul, ha véget se ér. Neki meg semmi tapasztalata nincs. És nemcsak tapasztalatról van szó, hanem fejlődésről. Megmarad egy kamaszlány szintjén párkapcsolatok terén. Miközben azok a férfiak akik korban megfelelnek nekik, gyűjtik a tapasztalatokat, egyre kevésbé lesznek türelmesek, hát még egy érzelmileg buta lánnyal. A nővéred nem különösen szép. Erősen szorongó típus, ami rémálom egy idő után. Éretlen. Nem biztos, hogy az a jó taktika hogy ül a babérjain és várja mikor repül a sült galamb a szájába.
2016. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én is szinte ugyan ezt mondtam neki, de önbizalom hiányos, és egy neki tetsző fiúra még csak rá sem mer nézni, max akkor, ha egyedül van, és képen nézi azt a személyt.
2016. nov. 3. 13:36
 16/22 anonim ***** válasza:
26%

"Pasi nélkül is lehet élni", ezt majd mondja akkor, amikor már nem tudnak a barátnői mellette állni, mert a saját kis családjukkal lesznek elfoglalva.

Szerintem nagyon is gáz.. Bár még mindig jobb mint az exem volt, mert az meg nem tud meglenni pasi nélkül és kb úgy cserélgeti a pasijait, mint más az alsóneműjét. :D

2016. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Jó, azt sem kell kihagyni, hogy a nővérem ,,beteg,, ilyen szorongásos betegsége van, és nálla csúnyábbal még csak nem is beszél, köszönni sem köszön nekik.. szerintem ez azért kicsit bunkó.. na de mind 1, ő dönti el, én nem szólhatok bele.. de ebből levehető, hogy helyes fiút akar magának, ami szerintem nem fog neki sikerülni ezzel a hozzáállással.."


Provokáló, vitát generáló kamu kérdés.

Gratulálok, szép próbálkozás volt! :)

2016. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ebben mi lenne kamu kérdés, komoly kérdés volt, és megkaptam rá a választ, amit szerettem volna. Megmutattam a nővéremnek, leírtam a válaszát. Tovább nem foglalkozom ezzel a kérdéssel. És miért lenne provokáló? Csak mert beteg? arrol nem ő tehet. Csak mert nem akar minden jötmenttel összefeküdni? az ő döntése. Vagy azért, mert segítséget próbált tőlem kérni, és kikérte a véleményemet? szintén az ő döntése. Örülök neki, hogy a testvérem bízik annyira bennem, hogy megosszon (szerintem) egy ilyen bizalmas információt, és még a véleményem is kikérje. Minden esetre ég mindig nem értem, hogy ebben a kérdésben mi provokáló, de azt hiszel amit akarsz, a te dolgod, engem nem érdekel.. remélem te vagy a családodban élők nem lesznek ilyen rossz lelki állapotban.. szerintem ezért is nem talált még senki olyat magának, aki kellett volna neki, na mind 1, nem fogok magyarázkodni egy vad idegennek, mert nem tartozik rád, a kérdésemre nem válaszoltál, te akarsz konfliktust szítani, de nem fog menni. Rajtad kívűl köszi a válaszokat, a testvérem és én is azt olvashattuk, amire vártunk, ami az igazság, mégegyszer köszi
2016. nov. 3. 14:42
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

Én 29 vagyok és szűz. Nem tartom cikinek. Senki nem mondja meg rólam, mosolygós vagyok, csinosan öltözöm, és perverz vicceket is szoktam mondani.


Ha mindenki gáznak tartja, hát ez van. Én sem látom nagy tragédiának, ha egyedül maradok. Most se nagyon vannak emberek az életemben. Lehet, hogy valami rosszarcú ember kegyelemből belém élvezne, köszönöm, nem. Nekem nem presztízskérdés, mint a fiúknak.

2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy a nők vannak odáig, ha nincs mellettük pasi :D, én el vagyok nő nélkül mióta exem egy k**rva lett :)
2016. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!