Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves szűz férfival már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves szűz férfival már nem állnak le a nők ha kiderül hogy szűz és sose volt nője?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon bánom hogy kamaszként nem nyomultam ezzerel a lányokra. Mert akkor biztos lett volna. Olyan fiatalon még semmi elvárása nincs a lányoknak csak annyi hogy járj iskolába. Most meg már ennyi idősen rengeteg elvárások vannak és még ha kiderül sose volt nőm akkor mi lenne most már esélytelen? Fiatalabb korban ha valami összejön akkor legalább nem lennék szűz egy fokkal jobb lenne. De mindig féltem az élettől miért vagyok ilyen?

jún. 18. 21:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%

Azért baj ez az állapot, mert szinte biztos, hogy társul hozzá pszichés sérülés, lelki károsodás. Sajnos az ember személyiségére hatással van az ember helyzete. A rossz helyzetek pedig kéz a kézben járnak az érzelmi torzulással.

Nem a szüzességgel van baj, hanem hogy valószínűleg mellé már sok lelki kár is társulhat: szorongások, depresszió, komplexusok, önbizalomhiány, frusztráció, nőgyülölet stb.

Az emberek pedig nem problémákat akarnak maguknak. Az emberek jól akarják magukat érezni, azt akarják, hogy hozzáadjanak az életükhöz, ne pedig elvegyenek abból.

jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ennyi idősen ez már minden nőnél kizáró ok. Na meg ha 32 évesen szűz vagy, akkor valószínűleg nem is nézel ki jól.
jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
30%
Túlparázod, nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, valószínűleg a viselkedéseden látszik, mert gátlásos vagy emiatt. Szedd össze magad, építs önbizalmat, szociális készségeket és menj előre, úgysincs mit már veszteni.
jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%
#19 undorító bizony ahogyan az is undorító amikor azt mondjátok egy férfire hogy selejt.
jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
35%
#19 Aki tolószékben van, az általában nem tehet róla. Aki túlsúlyos, az igen.
jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért nem lesz nőd, mert még szűz vagy. Azért nem lesz nőd, mert korlátolt vagy, különben a 18-ik évedtől számított 12 évben csak összejöttél volna valakivel.

Ha eddig nem tudtál kialakítani semmilyen kapcsolatot, akkor ezek után már nem fog menni.

jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

25# mi ez a lóf@sz szöveg?!?

Pont a genetikának van a legnagyobb szerepe az ember testalkatában.

jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
29%
Gigászi tévedés: fiatalon is vannak elvárások, amiket te már akkor SE tudtál megugrani. Szerintem nálad nem a szüzességed a probléma, hanem az élethez való hozzállásod. Azért cirka 10 x év alatt az ember csak össze tud jönni valakivel. Akinek nem megy az meg keressen fel egy szakembert, mert valszeg tele van komplexusokkal.
jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
45%
#27 Mindenki le tud fogyni, ha akar. Van, akinek könnyebb, és van, akinek nehezebb, de senkinek sem lehetetlen. Ellenben pl. a magasságot tényleg szinte kizárólag a genetika befolyásolja, és egy alacsony férfi sokkal rosszabb esélyekkel indul, mint egy kövér nő.
jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
14%
#29 le lehet fogyni jó lenne ha kettő perc alatt is működne a fogyás. Amúgy a testalkat is részben genetika hiszen ha valaki hízékony az lehet genetika is pl én is jókat szeretek enni csak rajtam meglátszik máson meg nem.
jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!