Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves szűz férfival már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves szűz férfival már nem állnak le a nők ha kiderül hogy szűz és sose volt nője?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon bánom hogy kamaszként nem nyomultam ezzerel a lányokra. Mert akkor biztos lett volna. Olyan fiatalon még semmi elvárása nincs a lányoknak csak annyi hogy járj iskolába. Most meg már ennyi idősen rengeteg elvárások vannak és még ha kiderül sose volt nőm akkor mi lenne most már esélytelen? Fiatalabb korban ha valami összejön akkor legalább nem lennék szűz egy fokkal jobb lenne. De mindig féltem az élettől miért vagyok ilyen?

jún. 18. 21:44
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*ezerrel
jún. 18. 21:45
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Mindig vannak elvárások, nem hiába nem volt nőd egyik életszakaszban sem.
jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
Ne derüljön ki hogy szűz vagy. Ennyit csak tudsz hazudni.
jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Mi akadályoz meg, hogy most adj bele 100%-ot? Egyetlen nőt kell találnod, akivel kölcsönös az érdeklődés, minél hamarabb kezded el keresni, annál hamarabb találod meg!
jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%

Én is eléggé nyomorult egy férfi vagyok, de azért pár csajt sikerült felhajtanom az évek során. Mégis mire ment el 20-tól, 30 éves korodig az a 10 év?

Én kb egy konnektort is megdugtam volna már, annyit vertem, hogy majdnem meghaltam, de sikerült nagy nehezen becsajoznom.

Nem tudom elhinni, hogy egy férfi, hogy bírja ezt ki, főleg azután lett kegyetlenebb miután elvesztettem a szüzességem, akkor már tudtam, hogy milyen amikor a farok a punciban van, onnantól már mégjobban ráálltam a nőkre, mert klasszisokkal jobb volt a szex a maszturbálásnál, kisebb, mint nagyobb sikerrel, de 2-4 évente 1-1 lány azért összejött.

Mit csináltál kérdező 10 éven át, hogy bírtad ki? 31f

jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
Elég ha valaki nem néz ki elég jól és simán lehet ennyi idősen is szűz.
jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
5, behánytam ettől, neked szüzen kellett volna meghalnod.
jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
16%
Most miért, mi rosszat írtam?
jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
18%

"Én kb egy konnektort is megdugtam volna már, annyit vertem, hogy majdnem meghaltam, de sikerült nagy nehezen becsajoznom."

Azért vannak ennél igényesebb férfiak is bőven szépszámmal

Tudod sokan még picit válogatnak is, hogy pl. nem jó nekik az utolsó 150kilós bálnácska vagy valami szörnyszülött képű nyomicsaj, esetleg egy nyugdíjas nagymami. És akkor máris nem jön össze a dugás még szökőévente sem

jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
11%
Mindent.
jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!