Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lehetetlen 32èves nő összejön 21èves férfival? Ismertek ilyen párost?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, csak ritkább, mint a 30 éves ferfi 20 eves nő párosítás.
2020. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Siman lehetseges, csak hosszutavon nem fenntarthato.
2020. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keleti Andreánál kb. 10 évvel fiatalabb a férje, szerintem hasonló korukban jöttek össze. Nem lehetetlen, csak ritka.
2020. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Ismerek ennél keményebbet is. A nő olyan idős pasival van, mint a fia.


A srác anyja helyében kitéptem volna minden hajszálát ennek az undorító némbernek.


Ezek a kapcsolatok addig jók, ameddig a felek dicsekednek vele. Na de később? Kinek kell egy öregasszony?

2020. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet nyerő páros, vagy nem
2020. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 bezzeg az nem probléma amikor egy 20-on éves csaj van egy 40éves férfival mi?? A 40éves férfi meg vénember akkor??! Gusztustalan egy felfogásod van,szégyelld magad,hogy így ítélkezel!!!


Én most ilyen szituba vagyok. Én se hittem volna ,hogy valaha egy fiatalabb srác így meg fog bolondítani ,nem tudom mit tegyek?! De akkor se érzem magam öregasszonynak kedves 4eske!!!! Ja és 29vagyok a srác meg 23lesz

2020. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lehetetlen? Ha két ember tetszik egymásnak és jól érzik magukat együtt, kit érdekel hogy kinek milyen születési dátum van az igazolványában?
2020. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os szerintem meg az a gusztustalan, akiben annyi anyai ellenérzés nincs, hogy egy fia korúnak nem dobja szét a lábát.


Tudjátok pofáztok ti az idősebb pasi fiatalabb nő felállásról, de amikor előtte váláskor az megy, hogy a nőknél marad a gyerek, mert ők mennyivel felelősségteljesebb, akkor szívesen a pofájába verném ezeknek a szottyadt vénségeknek, hogy miféle anya képes dugni egy olyan idős emberrel, mint a gyereke.


Egyszerűen hánynom kell ettől. Én is anya vagyok, undorítóak vagytok.


Amúgy nem sok iyen házasság van, a fiatal srácoknak, előbb utóbb megjön az esze.

2020. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és ha te 29 évesen magadra vetted a válaszom, ahol anya fia korkülönbségről beszéltem akkor láthatóan annyi eszed sincs, mint egy marék lepkének.


Nyilván jó okod volt azt hinni, hogy rád vonatkozik a válasz.


Ez azért ebben a korban sajnálatos.

2020. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!