Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves szűz férfival már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves szűz férfival már nem állnak le a nők ha kiderül hogy szűz és sose volt nője?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon bánom hogy kamaszként nem nyomultam ezzerel a lányokra. Mert akkor biztos lett volna. Olyan fiatalon még semmi elvárása nincs a lányoknak csak annyi hogy járj iskolába. Most meg már ennyi idősen rengeteg elvárások vannak és még ha kiderül sose volt nőm akkor mi lenne most már esélytelen? Fiatalabb korban ha valami összejön akkor legalább nem lennék szűz egy fokkal jobb lenne. De mindig féltem az élettől miért vagyok ilyen?

jún. 18. 21:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
6%
Hát én nem finnyáskodtam. Az első barátnőm egy 130 kilós lány volt, annyira örültem, hogy puncit kapok végre, pont menstruált, de annyira boldog voltam, hogy úgy is kinyaltam. Nagyon szerettem, de sajnos vége lett.
jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
35%
Ha van elég pénzed majd csak akad valaki a horogra.
jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
67%
11, mondom, hányadék. Embernek sem neveznélek.
jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
18%
Hát oké, amúgy te nő vagy?
jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen full igénytelen kanos csávók tényleg gusztustalanok

Még ha annyira be is lennék indulva valaki hogy megb.sznám a tűzcsapot is, akkor sem állnék le zsírbálnákkal. Azért van egy minimális igényesség amire adni kell, inkább kiverem napi 20x

Voltam már ilyen nehéz helyzetben párszor, de azért mégiscsak vannak elvárásaim, azok fontosabbak

jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%

11-es: Fúj ba*dmeg, mekkora undormány vagy már...


"32 éves szűz férfival már nem állnak le a nők ha kiderül hogy szűz és sose volt nője?"

Nem azért nem állnak le veled mert szűz vagy, hanem azért vagy szű még mindig mert alapvetően senkit nem érdekelsz, nem vagy elég jó, mint férfi. Nem vagy vonzó, nem vagy érdekes a nők számára. Ha eddig így volt sajnos már így is marad. Hacsak nem leszel mondjuk milliárdos, de ne aggódj akkor sem miattad, csak a pénzedért lesznek esetleg nők akik veled lennének.

Szóval szerintem felejtsd el. Menj el prostihoz, legalább szűz nem leszel. Amúgy annyira nem nagy cucc a szex, főleg nem olyannak aki amúgy undorodik tőled...

jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan nem tudom mi a baj veletek, most az a gáz, hogy leadtam az igényeket és nem maradtam szűz, az mennyivel lett volna jobb? Semmivel! Amúgy is jó volt, sőt, abból 3-4 lányból, akikkel eddig szexeltem a 10 év alatt, azzal a 130 kilóssal volt a legjobb, legvadabb a dolog, tabuk nélkül. És miért kell lenézni egy túlsúlyos nőt? Ezer és egy oka van, hogy az. Én feludtam szedni, ő akart engem, jó volt.

Sőt, én nem is sajnálom az olyan férfiakat mint a kérdező, várjátok csak az instamodell csajokat, hát várhatjátok, biztos vagyok benne, hogy a kérdező simán talált volna nőt magának, ha kicsit lejjebb adja az igényeit.

jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
26%

17-es leginkább ez: "pont menstruált, de annyira boldog voltam, hogy úgy is kinyaltam"


A 130kilós nő meg nagyjábl dupla akkora mint mondjuk én. Rámfeküdne meg is fulladnék. Meg kb. a zsírban úszna az ember. Azért a 130 kg-os mangalica és az insta modell között szerintem van elég durva átmenet. Miért kell ennyire a szélsőségek emberének lenni? Mondjuk erre az oldalra nagyon jellemző ez. Ha valaki nem akar mondjuk kövér csajt az egyből topmodellre vágyik. Érdekes azért ez a logika...

jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg az undorító ahogy a túlsúlyos nőkről vélekedtek, ennyi erővel akár a tolószekes embereket is lenyomorékozhatnátok, kinevethetnétek. Hát ez a színvonal, ez a színvonal komolyan, ennyit a gyakorirol!
jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
13%

"most az a gáz, hogy leadtam az igényeket és nem maradtam szűz, az mennyivel lett volna jobb?"



Az a baj. Meg az is baj, ha 32 evesen szuz vagy, mint a kerdezo. Szoval minden baj!



40F incel

jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!