Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem értik meg az emberek, hogy nem terápia meg önfejlesztés kell, hanem barátnő?

Figyelt kérdés

Annyira unom már.


Elmúltam 30, van elképzelésem a jövőről, munkám, hobbim, érdeklődési köröm, csak minden meddő és unalmas pár nélkül.


Persze azoknak, akiknek ez megadatott, közlik, hogy "magadon dolgozz először", meg "ne görcsölj rá", csak ennyi idősen ez már nagyon rossz. Fárasztó, unalmas, hogy mindent magamnak csinálok. Igen, nagyon jól elvagyok magamban, csak az emberi élet többnyire nem szóló üzemmódra lett kitalálva.



jún. 10. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék egy női társad aki úgy gondolja nincs vele gond, jól is néz ki és mégse még a kutya se rúg bele.

jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell tökéletesnek lenned, csak jó társaságnak kell lenned. Kis túlzással lehetsz suttyó lúzer is, de ha jófej vagy, akkor mindig lesz egy rakás barátod + partnered.

Neked vannak legalább barátaid? Könnyen barátkozol új emberekkel? Ha még ez se megy, akkor igenis told csak az önfejlesztést.


Nem kell hogy tökéletes karriered legyen, nem kell hogy te legyél a legérdekesebb ember a világon, nem kell hogy neked legyen a legjobb tested, de a társas kapcsolatokban igenis jónak kell lenned (legalábbis el kell jutnod egy átlag 30 éves szintjére) ahhoz hogy kellj valakinek.

jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
85%
27# hát, összehoztak egy lánnyal, ez nem az én teljesítményem volt, legalább is nem teljesen, hanem az összehozó súgott, mert beszélt vele, hogy igen, most már megcsókolhatod, meg ilyenek. Tehát nem kellett kockáztatnom. Elég megalázónak is éreztem akkor, utólag meg vegyesen. Most így leírva egy kis csalásnak tűnik, néha meg eléggé cikinek érzem.
jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
71%

Azért ajánlják a terápiát, önfejlesztést, mert ezekkel nagyobb eséllyel tudsz párt is szerezni. Valószínű, hogy van vmi, ami miatt neked a párkeresés nehéz (és nem, olyan eset nincs, hogy csak és kizárólag rajtad kívülálló okok miatt, mert ha tényleg nyitott szemmel jársz, nem egy, nem kettő olyan ronda és / vagy kövér és / vagy csóró férfi is van, akinek van nője... ha meg erre az a válasz, hogy fúj, de milyen, akkor ott van a kutya elásva).

Ezek a foglalkozások tudnak fejleszteni pl. abban, kinél érdemesebb próbálkozni, vagy hogyan lehet társas helyzetben görcs nélkül, nem tolakodó módon ismerkedni. Vagy hogy hogyan tudnád úgy magadat vonzóbbá tenni, hogy nem más ember leszel / nem alakoskodsz.


De hát ha a támadás erre a válasz, meg az, hogy "én változtatni nem akarok, csak nyígok, és ugyanúgy tovább próbálkozom ugyanazokkal a módszerekkel", akkor borítékolható, hogy változás nem lesz... vagy kb a lottóötös megnyerésével egyenlő esélyekkel. Ugyanúgy, mint az élet más területein. Tud az ember nyígni, hogy nem finom az étel, ha meg sem próbálja máshogy főzni, mint ahogy szokta, mert az nagyobb erőbefektetés...

jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, a 9. kommentedre válaszolnék: "a párkapcsolat javító hatású" - igen, annak a félnek valóban az szokott lenni, aki szarul/szarabbul van. A másik meg MINDEN esetben lecsúszik mentálisan/ egészségügyileg/ anyagilag...


Az exemnek is baromi jót tett a kapcsolatunk, maga mondta, hogy mennyival jobban érzi magát mióta velem van. Na igen, csak közben én meg észrevettem magamon, hogy én meg egyre rosszabbul vagyok, egykor mindennek tudtam örülni, és az kezdett kikopni belőlem. Szerencsére nem tartott sokáig, és megmondtam az úriembernek, hogy legközelebb ne hozzám, hanem terápiára menjen, mert én nem szeretem, aki mellette vagyok.

jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
10%

"ha meg erre az a válasz, hogy fúj, de milyen, akkor ott van a kutya elásva"

Mondd, hol van a kutya elásva? Hogy nem vonzalommentes, szar kapcsolatért "sírunk"? Miért kezelik egyesek úgy a ronda embereket, mintha valami külön faj lennének, nem is emberek, nem is állatok, talán növények, mert azoknál nem szempont egyáltalán a vonzalom?

jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
72%
56: ott, hogy azon picsognak, hogy a nők felszínesek, amikor ők ugyanolyan felszínesek... és sok esetben nem is a bányarém nőket fújolják le, hanem az átlagosakat, akik a saját szintjükön vannak, vagy afelett. Ilyenkor nem az a baj, hogy neki az a nő nem tetszik, hanem hogy emellett nyilvánosan fröcsög, hogy neki miért nem "jut" nő... nyilván nem lehet Trabant büdzsével Mercedest követelni és felháborodni, ha nem kapsz.
jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
9%
57: Ne tereljünk. Az állítás az volt, hogy bárki láthatja, hogy a ronda/egyéb módon hátrányos emberek között is akad, akinek van párja, és ha erre olyasmi reakció, hogy "pff, az olyan is...", akkor az így reagálónál/ban van a probléma. Nos, nem. Sokkal inkább az erre (mármint hogy a rondáknak/egyebeknek is van) való hivatkozás a problémás...
jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
72%

56, ha egy ember azt kéri számon a társadalmon, hogy miért nem vonzódnak hozzá (a külső adottságait figyelmen kívül hagyva) a belső értékei miatt, akkor valahol logikus, hogy őt is a belső értékek fogják meg, az alapján érez vonzalmat. Elvégre, ha a külső kelt benne vonzalmat, értenie kéne másnak ő miért nem kell.

Emellett a kérdés, hogy lehet-e kapcsolata. Igen, láthatóan lehet. Az, hogy szerinted az a nő, akivel a másik férfi van nem vonzó, nem mérvadó. A másik pasinak tetszhet. Nem fújjolni kell, hanem levonni a konzekvenciát. Vannak (szerinted) csúnya pasik is kapcsolatban. Tehát neked is lehet (akkor is, ha szerinted csúnya vagy).

Ha meg az a gond, hogy csak nagyon jó nők tetszenek, akkor bizony az itt van a kutya elásva megjegyzés elég találó volt. Mert akkor ez komoly hátráltató tényező számodra. Simán önmagában elég, hogy egyedül maradj.

Nem tudom más mit lát szépnek, mi alapján vonzódik. Nekem egy nagyon tág zóna van a külsőt tekintetbe véve, a széptől a semlegesig, ami még teljesen jó számomra. Persze, a legjobb, ha már elsőre is kifejezetten vonzó, de tapasztalatból tudom, hogy kifejezetten vonzóvá válik, akit megszeretek a semleges kategóriából indulva is.

Ha valakinek hangsúlyosabb a külső, az nem szégyen, csak nem kell meglepődni a végeredményen és nem kell úgy beállítani, mintha érthetetlen lenne, miért van egyedül, sőt (!) mintha azért lenne egyedül, mert senkinek nem tetszik. Ebben az esetben azért van egyedül, mert a kinálat és a kereslet nem találkozik.

jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
6%
59: Úgy állítjátok be, mintha a kereslet-kínálat nem találkozása, az, hogy nem tudunk vonzódni ahhoz, akinél talán esélyünk lenne, a mi hibánk lenne, ami terápiával kezelhető és kezelendő. Ez nem így működik. Ha valakit nem kívánsz, nem győzheted meg magad észérvek alapján, hogy de igenis kívánd. Az egész problémát meg nem lehet elintézni annyival, hogy hát akkor így jártál, viseld csendben, méltósággal egy életen át.
jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!