Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem értik meg az emberek, hogy nem terápia meg önfejlesztés kell, hanem barátnő?

Figyelt kérdés

Annyira unom már.


Elmúltam 30, van elképzelésem a jövőről, munkám, hobbim, érdeklődési köröm, csak minden meddő és unalmas pár nélkül.


Persze azoknak, akiknek ez megadatott, közlik, hogy "magadon dolgozz először", meg "ne görcsölj rá", csak ennyi idősen ez már nagyon rossz. Fárasztó, unalmas, hogy mindent magamnak csinálok. Igen, nagyon jól elvagyok magamban, csak az emberi élet többnyire nem szóló üzemmódra lett kitalálva.



jún. 10. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
8%
#20: Te meg egy tipik macskásnő. Egyébként vigyázz kérdező, nagyon sanszos, hogy Bubblecandy írogat neked most. Mindhárom profiljáról. Én mindenesetre nevetek ezen és tovább állok mert ezen a nőn semmi nem fog segíteni max a xanax.
jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
72%
És akkor most mi a bajod? Nem kellesz senkinek? Akkor kivel van a baj? Veled, vagy mindenki mással? Mit akarsz itt? Oldd meg. Ha nem kellesz senkinek, ott nem a többiekben van a hiba, hanem benned. Újat mondtam?
jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
65%

#21

Az meg ki? Bocs, 2006-ban amikor ide regisztráltam még nem létezett ennyi frusztrált f@rok.

Párom van babám :) aki nem ilyen életképtelen, mint te. Határozott, férfias, tele célokkal. Ilyenre van szüksége egy nőnek.

jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
69%
#4-ként én is tönkrementem ilyen kapcsolatban, ahol a másik nem dolgozott magán, nem is akart, és emiatt toxikus is volt. És évek óta egyedül vagyok, mert olyanokba botlok, akikkel ugyanemiatt nem lehet kapcsolatot alakítani. És én el is leszek még sok évig egyedül, tehát #6 igen, aki nem képes a kapcsolatra 40 évesen se, és nem dolgozik magán, annak tényleg nem való egy kapcsolat. Csak tönkreteszed a másikat vele. És aki már gyakorlott, nemtől függetlenül átment a szaron és újraépítette magát, annak fel fog tűnni, hogy ki az aki ezt nem tette meg és mérföldekre fogja kerülni.
jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
12%

#23: Igen tudjuk, nekem is van, meg a kérdezőnek is. Amúgy ha már a "férfias" párodnál tartunk, tudja hogy kb egész nap itt függesz a gyakorin? Mert én nem az fix.


Nagyon uncsi már, hogy mindig ugyanazokkal a gáz emberekkel van tele a gyakori és ugyanazokat a gáz szövegeket nyomatják. Nem tom milyen lehet a Chatgpt-vel beszélgetni, de kb ilyennek képzelem.

jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
72%

#25

Átérzem. Mivel te vagy az a gáz ember.

jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
78%

24 éves koromig borzalmas volt szűznek lenni. Akkor kijátszottak a javamra egy lányt így lett barátnőm. Ez szégyenletes volt, de utána már képes voltam lányokhoz közeledni.

Előtte kb. csak elvörösödni tudtam a lányok jelenlétében. Párszor próbálkoztam, de csak elég röviden.

Nekem már 16 évesen terápia kellett volna. Vagy egy normális család még előtte. :-D

A mi családunkban mindenki úgy viselkedett, mintha nem létezne szexualitás. Így én ezt tanultam meg normálisnak kiskoromban. Ezért tűnt számomra nagyon nem helyénvalónak, hogy közeledjek egy lányhoz, még ha szerelmes is voltam, tetszettek is.

Ha nem jött össze 30 éves korodig, akkor valamit rosszul csinálsz. Tehát máshogy kellene csinálnod.

Ha próbálkozol, az szuper!

Elemezd ki őket, hogy melyik lánnyal meddig jutsz, és találsz-e mintázatot, hogy hol romlik el a dolog. Ha mindig ugyanabból az okból, akkor azt máshogy kell. Az emberi lélek igen bonyolult, sok helyen tudjuk akár magunkat is becsapni...

50f

jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
87%

"Nem erőszakoltam meg magamat, nem voltak felszínes/felületes vicceim, nem akartam úszni az árral."


Ezek konkrétan mit jelentenek?

jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
42%
#26: Igen, nagyon szupi a megküzdési stratégiád van. Mantrázd ezt csak magadnak. Akkor gondolom töröljem magam a gyakoriról, mert ha most végig görgetem a felnőtt kapcsolatok kategóriát, kb mindenhol viszont látom a válaszaidat? A 2006-tal kicsit elszóltad magadat szerintem.
jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
33%
Én szerintem simán lehet, hogy nem is veled vannak gondok hanem azokkal a csajokkal akiknél próbálkoztál. Lássuk be sok a afektálós, kényes- "mindent elvárok mert megtehetem" felszínes lány. Persze a fiúk se különbek. És azokat tartják normálisnak akik azt se tudják mi fán terem az életben, sötétek mint az éjszaka. Olyanokhoz nem is lehet kapcsolódni.
jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!