Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem értik meg az emberek, hogy nem terápia meg önfejlesztés kell, hanem barátnő?

Figyelt kérdés

Annyira unom már.


Elmúltam 30, van elképzelésem a jövőről, munkám, hobbim, érdeklődési köröm, csak minden meddő és unalmas pár nélkül.


Persze azoknak, akiknek ez megadatott, közlik, hogy "magadon dolgozz először", meg "ne görcsölj rá", csak ennyi idősen ez már nagyon rossz. Fárasztó, unalmas, hogy mindent magamnak csinálok. Igen, nagyon jól elvagyok magamban, csak az emberi élet többnyire nem szóló üzemmódra lett kitalálva.



jún. 10. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
#38: Talán mert akartam tipikus láblógató, vállvonogató, minden mindegy ember lenni, hanem akartam valamit? Nemcsak a bulika meg az iszogatás érdekelt, hanem érdemben többre vágytam.
jún. 10. 15:11
 42/70 anonim ***** válasza:
15%
Menj már valahová #34, tényleg qrva idegesítő, hogy ismeretlenül osszátok az észt. Miért lenne már gáz a kérdező? Leírta, hogy van élete! Csak párja nem akad. Lehet azért nem akad mert nincs annyi pénze, vagy azért mert nem beszél úgy a nőkkel mint a lotyókkal. Lássuk be, hogy a mai nőknek a rosszfiúk kellenek és persze a pénzesek. Normális/"unalmas" és főleg szegénynek/rondának esélye sincs még átlagos lányokra sem mert olyan hosszú a listájuk, hogy azokat senki nem tudja kipipálni. De persze ha akad nekik pénzes/rosszfiú mindjárt elfelejtik a listát. Nem önismeret kell egyáltalán. Egy csomó gazember van párkapcsolatban, házasságban!
jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
29%
41, ez korrekt, de ha egyetértesz pl a 42-essel is, akkor elhallgattál egy csúnya dolgot a személyiségedről.
jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

#43: nem értek egyet a 42-essel, a szokásos negatív előítéletek.


Egész egyszerűen nincs meg bennem az az "extra", ami érdekessé tenne.

jún. 10. 15:24
 45/70 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt apád.
jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
#45: Ó, dehogynem volt. Szeretett is mikromenedzselni, amikor csak tudott.
jún. 10. 15:27
 47/70 anonim ***** válasza:
19%
Akkor mégis mi a fsz történt veled, mitől lettél ilyen?!
jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Nemcsak az apakép hiánya tud berontani, hanem a túl erősködő meg akaratoskodó apa is. Ne kelljen már ilyen alap pszichológiai dolgokat szájbarágósan elmagyarázni.
jún. 10. 15:30
 49/70 anonim ***** válasza:
50%

De ezt mégis honnan tudjuk ha nem írod le?

Nem vagy százas.

jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
60%

"Egész egyszerűen nincs meg bennem az az "extra", ami érdekessé tenne."


Volt pár napja egy kérdés, hogy mitől unalmas/izgalmas a férfi, és az alatt pont leírtam, hogy nekem attól unalmas, ha nem lehet vele beszélgetni, mert nincs semmiről véleménye, és igen, vonogatja a vállát, nem tud semmit, nem érdekli semmi. És nem csak "mi történt veled a munkában" szintű dolgokról lehet vele beszélni, hanem elvontabbakról is.


Nem hiszek mennyországban, de ha van, akkor nekem az egy kávézó, ahol a barátaiddal beszélgetsz.


Az, hogy bulikát írsz, lenéző, és ezt úgy mondom, hogy elmúltam 30 és semmilyen buliban nem voltam életemben, de nem értem, hogy más életstílusról miért kell így beszélni.


Amit pedig a 42 ír... tudod, amikor valaki kiáll melletted egy kérdés alatt, mint ő, és te nem szólsz rá, én azt úgy veszem, egyetértesz vele. Te is azt gondolod, azért nincs nőd, mert nem beszélsz úgy velük, mint a lotyókkal, vagy mert nincs pénzed.

jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!