Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem értik meg az emberek, hogy nem terápia meg önfejlesztés kell, hanem barátnő?

Figyelt kérdés

Annyira unom már.


Elmúltam 30, van elképzelésem a jövőről, munkám, hobbim, érdeklődési köröm, csak minden meddő és unalmas pár nélkül.


Persze azoknak, akiknek ez megadatott, közlik, hogy "magadon dolgozz először", meg "ne görcsölj rá", csak ennyi idősen ez már nagyon rossz. Fárasztó, unalmas, hogy mindent magamnak csinálok. Igen, nagyon jól elvagyok magamban, csak az emberi élet többnyire nem szóló üzemmódra lett kitalálva.



jún. 10. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
32%

#10: És veled mi a baj, hogy csak ilyenekkel jössz össze? Mert feljebb írtad, hogy már több ilyen kapcsolatod is volt. Én már ott meg is szakítanám az ismerkedést, ha ez kiderülne még az elején az fix. Azt még te beszélsz, hogy mindenki mással baj van?


24/F

jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
#10: A normatív, többségi magyar társadalomnak nem voltam elég jó, az a bajom.
jún. 10. 14:13
 13/70 anonim ***** válasza:
24%

"Veled mi a gond?"

Valószínűleg nincs vele (sem) olyan hatalmas, mint amit feltételezni szokás. Láthatatlan lehet talán, nem az a hú de nagyon vonzó, érdekes stb. Egy 30(? 31?) éves férfitól láttam itt többször elég érzékletesen leírva ezt. Velem is ugyanez a helyzet nőként. Nem kellenek ahhoz durva pszichés vagy egyéb zavarok, hogy levegő legyél.

jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
76%
Én tőlem csajozz nyugodtan, engem nem zavar. Téged zavar, hogy nem jön össze és az már nem érdekel téged, hogy mi lehet mögötte. Nah hát akkor így jártál.
jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
80%

#11

Az első vagyok, meg a #10

Egy ilyen hülyével volt dolgom, nem többesszámban írtam. Szövegértés egyes, leülhetsz. 😘


#12

Konkrétan?

jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
#15: Nem erőszakoltam meg magamat, nem voltak felszínes/felületes vicceim, nem akartam úszni az árral.
jún. 10. 14:18
 17/70 anonim ***** válasza:
75%
12, ez takarhat kb bármit, csupán annyit jelent, amit már az alap kérdésből is levontunk, hogy nem tudsz beilleszkedni.
jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
1%

"Én is majdnem tönkrementem az ilyen kapcsolatokban. Nem játék!"


És még van pofája értitek. Ezt csak így itt hagyom. Ez kinek nem többesszám? Még hazudik is az inkább nem nevezném a nevén milyen nőszemélyt. De legalább már tudjuk mi baj van vele, anélkül hogy válaszolt volna.

jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
61%

18. Azt én írtam. 2 kapcsolatom volt így, eleg is volt. A másodiknak hamar vége is lett, kitettem a szürèt.



24/N

jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
80%

#18

tipik frusztrált incel lehetsz.


Kérdező, próbáld ki ezt : randimaskepp.hu

jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!