Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolódni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Saját lakásban elő 30 as nő vagyok átlagos kinezettel. Környezetemben munkahelyen stb soha életembe nem érdeklődtek utánnam egyedülálló ferfiak, facen sem írták rám soha. Szerintetek mitől? Sok csendes i trovertalt nő is kapós tud lenni.

Privatot nem kérek csak fejtsuk meg ha gondoljatok



jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
46%
Mi van? Az van, hogy hallok közeli ismerősöktől dolgokat vagy igen látom közelről, mert.jol ismerem. Bakker! Nem a mi van a látszat mögött volt a téma, hanem, hogy kellenek-e vagy sem, és igen kellenek ilyen nők, többet ismerek aki már nem egyszer volt házas! Vagy több férfi is felcsinálta! Sok szép, csinos nő meg hajadon örökké vagy 42 éves korukig. Na ezt tedd össze!
jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Te képes vagy magadat viszonylag élethűen elképzelni / látni egy pártatlan külső szemlélő szemszögéből?
jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
56%
6. Én is introvertált vagyok, de közben badass. Gamelek, edzek, érdekelnek az autók. Szakács q szakmám. Valahogy ki kell tűnni. 😄
jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne örülj annyira, csak szerencséd volt, a szakács szakma azért lett szexi, mert a média nyomta, séfek séfe, konyhafőnök, Jamie Oliver....
jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

45. Micsoda? Hát nem volt más választás igazából, azért végeztem el. Előtte média szakon tanultam mint hangosító, az lett volna igazából a nekem való.

Most lett egy másik szakmám is, bar lehet tökre mas helyen fogok elhelyezkedni.

Egyébként most lett kész a második tetovalasom is. :)


24/N

jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
44: Kb. ezt is írtam, igen, hogy valahogy ki kell tűnni. Nőként leginkább külsővel, de ha ehhez nincsenek megfelelő adottságok vagy távol áll az ember lányától ez a kikent-kifent, szexicsinirucis pitsa stílus, akkor mással. Csak van, aki mással sem tud, nem lehet mindenki olyan sokoldalú, érdekes, izgalmas személyiség. Nem is lenne ezzel sem baj egy normálisabb világban, de a mostani eltolódott ingerküszöbűben már kevés, láthatatlan.
jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Bocs, 43 (tegnapelőtt 17:55)
jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

46,47


Igen igen, nekem írtál.

Hát én ezért sportolok, nyilván. Szeretnék egészséges lenni, magamnak és a páromnak tetszeni. Lassan 3 éve vagyunk együtt, egyszer nem kényelmesedtem bele a kapcsolatba. Mindig próbálok új ruhákat is venni, kis smink. Bár a hormonok miatt nem nagyon kenhetem magam, de egy cicis felső mindig akad:)


Plusz azért eléggé adok magamra higiénia téren is.

jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!