Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolódni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Saját lakásban elő 30 as nő vagyok átlagos kinezettel. Környezetemben munkahelyen stb soha életembe nem érdeklődtek utánnam egyedülálló ferfiak, facen sem írták rám soha. Szerintetek mitől? Sok csendes i trovertalt nő is kapós tud lenni.

Privatot nem kérek csak fejtsuk meg ha gondoljatok



jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Szeretném természetes úton megtalni a párom, ilyen téren lehet lepntozni de nem a tarskeresore vágyom. Volt 1 kapcsolatom nem vagyok szűz. A többiekkel ugygondolom egyetértek valószínű komor az arckifejezésem vagy látszódik rajtam hogy nem vagyok boldog esetleg szürke vagyok.

Egyedül élek saját lakásba átlagosan nézek ki tényleg senem szép senem csúnya.

jún. 9. 16:31
 22/48 anonim ***** válasza:
48%
Roma vagy esetleg?
jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Ha roma lennék már régen férjhez mentem volna xd
jún. 9. 16:44
 24/48 anonim ***** válasza:
67%

A saját lakás szerintem a legtöbb férfinak nem releváns abból a szempontból, hogy kezdeményez-e nálad. Nincs is a homlokodra írva.

A külsőd lesz kevés, ez szinte biztos. Gondolom, nem vagy "agyontuningolva", az öltözködésed is inkább a basic stílust követheti. Ma már ez nem elég. Főleg, ha nem kompenzálod egy hiperszociális, pörgős, csevegős, mosolygós, extroverált személyiséggel (viselkedéssel), és ugye nem, mint írod, teljesen másmilyen vagy.

Ne vedd bántásnak, megfejtést kértél, én is hasonló személyiségű, csak csúnya nő vagyok, 30+ korú, és mivel sosem kellettem, volt bőven időm, kapacitásom megfigyelni dolgokat, jelenségeket, nem kötött le a saját kapcsolatommal vagy alakulómmal való foglalkozás, mivel nem volt.

jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
37%
rá fogaz fanyalodni előbb utóbb valami net-es társkereső szarra, ott majd lesz pasi dögivel
jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Igen Basic őlozlodesem van, nyáron pol atléták felső szakaszán da rövidnadrág, télen általában sporcipo farmer valamilyen hosszuujju nem csicsas felső, a hajam lofarokban hordom. De tuti nem a külső, hasonló öltözet csajoknak környezetemben mind van párja.

Kisugárzása tippelek, illetve amit írtál átlagos kulsohoz valami extra személyiség kell h kitűnően.

Igazából az azelrettento h annyi férfi van és nincs olyan akiben ezzel a személyiséggel és külsővel érdeklődnék felőlem? Akkor mindenit 1 kalap alá kellene venni mert mindenkinek ugyan az jön be? Ha ez így van ez szomoru

jún. 9. 16:51
 27/48 anonim ***** válasza:
61%

átlagos kinezettel.


Itt a megoldás

jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
De nem vagyok csúnya,ez nettó hülyeség hacsak a bombázók kellenek feleségnek.... 1 vicc
jún. 9. 16:54
 29/48 anonim ***** válasza:
91%

Azon kivül hogy létezel mit teszel azért hogy egy férfi pont nálad merjen kezdeményezni?

Utcán már nem fognak odamenni annak a világnak vége, lassan szórakozóhelyeken sem merünk, még olyan helyeken sem ahol elvileg lehetne. Valahova el kell menni, kiszemelni egy szimpatikus férfit és úgy kell viselkedned hogy odamerjen hozzád menni, jeleket küldeni. Vagy marad az internet.

jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, rettentő torz a világnézeted. Szinte biztos vagyok benne, hogy bőven átlag alatti a kinézeted, és bőven átlag feletti pasik figyelmére vágysz. Maradj a szinteden!! Manapság mindennapi, hogy a nők felfele ismerkednek, inkább belenyugszanak a sidechick szerepbe egy chadnél, mint egy átlagos pasinak lennének a felesége. Próbáld objektív módon nézni magad!
jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!