Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy, hogy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy hosszú egyedüllét után fél, hogy nehezen fog tudni kapcsolódni egy másik emberhez?

Figyelt kérdés
Hiába vagyom ra nagyon, kozben felek, hogy valamit elrontok, nem tudom mar, hogy hogy is megy ez.. Mikor ket ember ugy ismerkedik, hogy komolyabb dolgot várnak mindketten a másiktól.. 5 éve vagyok egyedül.. Utoljára 10 éve randiztam úgy valakivel, hogy mindketten komoly kapcsolatot terveztünk a másikkal.
2020. nov. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában attól félek, hogy elő fog belőlem törni minden olyan érzelem amit eddig mélyen magamba temettem, ha szeretetett kapok és nagyon nagyon félek, hogyha igazán őszinte vagyok akkor igazából rossz ember vagyok és olyan aki nem érdemel szeretetett meg nem is alkalmas rá.


De egyébként teljesen normális amit érzel.

2020. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj ezt nagyon fajoan pontosan írtad le.. En is sokszor ettől félek
2020. nov. 13. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Hat éve nincs párom, és én is félek ettől. Annyira vágyom arra, hogy szeressek, de ez még inkább zárkózottá tesz, mert nem akarom, hogy bárki is ezt lássa/érezze rajtam. Félek, hogy ha lesz olyan férfi, akivel kölcsönösen meg tudunk nyílni egymásnak, akkor elijesztem azzal, hogy rá akarom árasztani mindazt, amit sok évig elfojtottam magamban mind érzelmileg mind fizikálisan.


Nem vagy egyedül ezzel Kérdező. Kívánom magunknak és az előttem Válaszolónak, hogy ne féljünk!

2020. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is, ezer éve egyedül, és kis ideje azt veszem észre, hogy már a szextől is"félek"... :(

F.

2020. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!