Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lendültök túl az "örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendültök túl az "örökké egyedül maradok" gondolatokon?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok, csúszás miatt lett most picit több időm, amit munkával töltök ki, így kb a hétvégéim ha szabadok. Tudom, hogy emellett nem tudnék fenntartani egy kapcsolatot, mégis a társaságomban a barátnőim nagy része abban él. Igaz ők nem is dolgoznak, illetve a kapcsolatuk is középsulis koruktól/ból van, egyetem mellett nekik sincs sok idejük, mégis azt gondolom, hogy így nem lesz senkim egy jódarabig, a jelen helyzet szerint.

Nem vágynék amúgy halálosan komoly kapcsolatra, hogy hirtelen legyen házasság, család, gyerekek, mégis azért jó vele egy társ akihez esténként odabújhatok, akiről kiszolgálhatok és tisztelhetek. Ez azért hiányzik... Hogy lehetne ezen túllendülni, hogy ne ezen kattogjak és hogy ne emiatt érezzem magam rosszul vagy rontsam el a jókedvem?

Nem hiányzik a depi mikor hatékonyan kellene tanulnom és nem "szabadna" hogy ilyenek zökkentsenek ki.

Van valamilyen ötletetek, hogy hogyan tudnék ezen változtatni? (Akármelyik irányba)



2020. okt. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Tettem ellene és kerestem párt magamnak. Most hogy találtam már sokkal könnyebben menne ha mégegyszer szükségem lenne rá.


Kattogás helyett emeld fel a segged kb.

2020. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyetem és munka, mellett hogy egyeztetted össze az életed a pároddal? Ő nem dolgozik?

Hidd el próbáltam, hiszen annyira nem vagyok csúnya és azért nem egy buta tinip.csa vagyok, így azért lenne olyan nehéz bárkit is összeszedni, de ha az illető is dolgozik akkor neki mégannyira se lesz ideje. Annak meg semmi értelme, hogy úgy legyek valakivel, hogy sosem találkozunk és kvázi egyedül éljünk egymás mellett.

2020. okt. 7. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehez. A net tarskerin csak szét kell nézni a sok abberalt között, máris megválto gondolattá avanzsálodik àt ez az örökke egyedül maradni gondolatmenet :D
2020. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Úgy hogy tudom, hogy az élet rendje hogy egyszer egymásba szeretünk valakivel. Ki előbb ki később, én az utóbbi vagyok, ami nem is lep meg mert karrierista vagyok és egyelőre nem is lenne szerencsés. Nekem nagyobb küldetést kell teljesítenem az életben mint azoknak akik már fiatalon megházasodnak és családot alapítanak.
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha nő vagy nem kell aggódj emiatt. Mindig lesznek jelentkezők szép számmal.
2020. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elfogadom, hogy egyedül vagyok. Kész pont, ez van. Élet tovább az életemet. Múltkor elmentem túrázni. Ettől a héttől pedig eljárok táncot tanulni.


28f

2020. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

Fogalmam sincs, de lehet örökre hozzá kell szoknom az egyedülléthez


20F

2020. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Csakhogy tudd, ha igazán sikeres akarsz lenni, akkor soha nem adod majd fel. Nem számít, milyen rossz a helyzet." /Ismeretlen/


"Fogadd el, hogy felelős vagy az életedért. Tudd, hogy te vagy az, aki megadja neked mindazt, amit szeretnél." /Les Brown/


"Nem bántam meg semmit, amit tettem. Azokat a dolgokat sajnálom, amiket nem tettem meg, holott megvolt rá az esélyem." /Ismeretlen/


"A kihívások teszik érdekessé a mindennapjainkat. Ezek adják meg az életünk értelmét." /Joshua J. Marine/

2020. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!