Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akasztja meg az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akasztja meg az ismerkedést, ha általánosabb dolgokról is beszélünk? Ki, mit szeret, pl. filmek (itt már nem kapcsolódnak be érdemben a beszélgetésbe, untatja őket), ki milyen egyéb programokat szeret, borozás, egyéb hétköznapi dolgok?

Figyelt kérdés
Akár mozi, színház társas programok, kirándulások, stb. Ezek már mind untatják őket.Azt vettem észre, hogy sok nő valami nagyon extrát vár, és utazásról még lehet beszélni, de ha ott kifogy a téma, olyan, mintha a köznapi általános dolgok miatt elvesztenék az érdeklődést. Pedig azért nem utazik egész évben az ember, vannak hétköznapi, hétvégi programok országhatáron belül is. Nem teljesen értem, itt mit várnak.

#ismerkedés #extra, izgalmas dolgok
2022. aug. 7. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt várják, hogy elvarázsold őket egy másik világba. Hogy bújjon meg benned egy poéta és vállalkozó egyszerre. Legyél racionális és állj két lábon, de közben egy szentimentális művészlélek is egyben, aki lehengerlő intellektussal mindig fenntudja tartani az érdeklődésüket és szórakoztatni tudja őket kifejezetten személyre szabott szövegekkel, mert #nelegyensablon. Ennyi hibádzik.
2022. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Online vagy személyesen?

Online még jó hogy unják.Gondolj bele hogy általában nem csak egy férfival ismerkednek a nők,hanem egyszerre van hogy 5-6 potenciális jelentkező is van.Rohadt unalmas lehet mindegyiknél sorra végigzongorázni a sablonos ismerkedési részt...ugyanazok a kérdések,ugyanazok a válaszok.Egy idő után teljesen érdektelenné válik számukra.Ma már személytelenebbek az ismerkedések.Ha megvan külsőre a szimpátia, akkor végig kell gyorsan zongorázni a kötelező pár kérdést online, aztán jöhet a személyes találkozó.És akkor ott eltudják dönteni a felek hogy jó, nem jó, esetleg határeset.Ritka mikor elsőre jön a tökéletesség érzése és kidobja az összes többi randipartnerét a kukába.Általában találkozik mindegyikkel,aki felkelti a figyelmét, szimpatikus vonzó neki.És dönt, amelyiket a legjobbnak véli ő lesz a befutó.És mikor dönt akkor tud csak 100%-ban ott lenni fejben,és akkor már lehet személyesebb ismerkedést folytatni vele,mert a tiéd, ő pedig téged választott, így elnyerted a figyelmét 100%-ban.

2022. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azon kell agyalni, hogy melyik téma milyen hatással van a másikra. Igaz, én nem sok lánnyal beszélgettem a társkeresőkről, de pomtosan azért, mert:

1. Ha nem írt vissza, nem kattogtam rajta, hanem tudomásul vettem, hogy egyáltalán nem érdeklem.

2. Ha visszaírt, de csak én kérdeztem, ő meg ilyen 1-2 szavas valaszokat küldött, akkor rövidtávon meguntam, és mondtam, hogy bocsi, de szerintem mi nem egymást keressük. És elköszöntem.

3. Ha viszonylag lehetett beszélgetni vele, vissza is kérdezett, de azért nem ment annyira gördülékenyen a beszélgetés, akkor is úgy éreztem, hogy mi nem vagyunk összeillők, mert a számomra fontos/érdekes témakról beszéltem vele, és pluszba ha a kommunikáció se olyan jó, hanem akadozós, akkor neki is mondtam, hogy sajnálom, de nem érzem, hogy mi egymáshoz valók lennénk.

Összesen vagy 1 évig voltam regisztrálva társkeresőkre, és ebből kétszer beszélgettem úgy lánnyal, hogy már az elejétő egymásra voltunk hangolódva, megvolt a közös hang, és 1-2 hét múlva randi is. Elsőből 1 éves kapcsolat, másodikból házasság lett. És azóta is boldog házasságban élek.

Nem mimdenkinek megfelelni kell, és mindenkitől elvárni, hogy megfelően vislkedjen/komunikáljon. Céltudatos, kedves, határozott légy, és akivel megvan az összhang, azzal folytasd az ismerkedést, akivel nem érzed a szikrát, azt pedig udvariasan utasítsd el. Nem kell erőltetni, ha természetesen jön minden, az a legjobb :)

2022. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2, Online ismerkedés. A chatelést nyilván nem jó sokáig húzni, de szerintem azért 20 perc chatelés után még nem a személyes találkozás jönne egyből. Ha már itt semmilyen témára nem reagálnak, akkor valószínűleg arra se fognak, ha felhozom, hogy találkozzunk.
2022. aug. 7. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerűen csak unalmas vagy, talán csak dobálod a kérdéseket, válaszolsz, aztán mész a következőre... nem érdekes a stílusod. Most akkor mire lelkesedjünk? Ha az ízlésed meg tök más mint az övék, esetleg középszerűnek érzik... engedtessék meg, hogy ne érdekelje őket. Ez van, keress tovább. Ha valaki tök érdektelen, ne pörögj rajta!
2022. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
5 Lehetetlen nem közhelyeket dobálni egymáshoz a legelején, amikor semmilyen kontextus sincs.
2022. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Sok nő az állandó szórakoztatást várja, legyél olyan mint egy cirkuszi majom. Ha egy kicsit is behal a beszélgetés akkor vége a dalnak, és megbélyegeznek unalmasnak
2022. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aki érdemben reagál, ott nem csak dobálom a kérdéseket, mert el tudunk beszélgetni dolgokról. De amikor valamiről írok 5-6 sort akár, és érdemben nem kérdez vissza, nem fűz hozzá semmit, csak, ha kérdést teszek fel, arra is csak 1-2 szóban, olyankor nem tudom, milyen érdekes stílusban, vagy milyen témáról kellene írni. Próbálok ilyenkor váltani, akkor beszéljünk másról, de valamikor egyszerűen nem megy. Olyankor valóban az a vége, hogy én dobálom a kérdéseket, mert láthatóan semmiről se igen tudunk beszélni, elég egyoldalú kommunikáció alakul ki.
2022. aug. 7. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
De minek dobálod a kérdéseket, ha láthatóan nem érdekli, sőt, fordítsd meg, láthatóan ez neked nem esik jól. Ha valaki szarul bánik veled, hagyd ott. Általános érvényű szabály. Feleslegesen pazarlod az időd, energiád. Aztán mikor majd előtted lenne egy lány, aki nyitott érdeklődő, meglehet el lesz könyvelve, hogy úgysem fog menni.... Hagyd ott a semmitérő nőket. Nagyon sok ilyen van, nem fognak megváltozni, abban tudsz változni, hogy kikre szánod az energiád.
2022. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nőként kifejezetten szeretek ezekről az általános dolgokról is beszélni, mert egy párkapcsolatban ott lesznek a "szürke" hétköznapok is, amiket együtt kell átélni. Én max. azt nem szeretem, amikor valakinek a napi témái kimerülnek a "jól aludtál? mit ebédeltél?"-ben.
2022. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!