Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akasztja meg az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akasztja meg az ismerkedést, ha általánosabb dolgokról is beszélünk? Ki, mit szeret, pl. filmek (itt már nem kapcsolódnak be érdemben a beszélgetésbe, untatja őket), ki milyen egyéb programokat szeret, borozás, egyéb hétköznapi dolgok?

Figyelt kérdés
Akár mozi, színház társas programok, kirándulások, stb. Ezek már mind untatják őket.Azt vettem észre, hogy sok nő valami nagyon extrát vár, és utazásról még lehet beszélni, de ha ott kifogy a téma, olyan, mintha a köznapi általános dolgok miatt elvesztenék az érdeklődést. Pedig azért nem utazik egész évben az ember, vannak hétköznapi, hétvégi programok országhatáron belül is. Nem teljesen értem, itt mit várnak.

#ismerkedés #extra, izgalmas dolgok
2022. aug. 7. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Abszolút együttérzek, ugyanez megy nálam is, szerintem amennyi “haszna” van általánosságban az online ismerkedésnek, épp annyira hátrány is globálisan nézve.
2023. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!