Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolódni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Saját lakásban elő 30 as nő vagyok átlagos kinezettel. Környezetemben munkahelyen stb soha életembe nem érdeklődtek utánnam egyedülálló ferfiak, facen sem írták rám soha. Szerintetek mitől? Sok csendes i trovertalt nő is kapós tud lenni.

Privatot nem kérek csak fejtsuk meg ha gondoljatok



jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
42%
Igen a 30-as rátapintott valami ilyesmi lesz a baj itt szerintem is.
jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
43%
31, köszönöm, hogy egyetértesz, ám biztos vagyok benne, hogy piros lesz a válaszom, mert ez az oldal televan bluepill simp idiótával, és az ő figyelmüket élvező nőkkel, akiknek nem tetszik a blackpill igazság.
jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%

Átlagos nőknek élőben kell ismerkedni leginkább munkahelyen, vagy az átlagos baráti kor átlagos barátaival


Azt ne várd átlagosként hogy írjanak neked instan, Facebookon, bárhol…

Az csak a szép nők kiváltsága

jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
35%

A kisugárzásoddal lesz a baj. Nagyon érzékenyek rá a pasik/férfiak. Én nem követem a divatot, kényelmesen, egyszerűen öltözködöm, nem sminkelek, tüsire nyírom magamnak a hajam, és nem tudom levakarni magamról a hímneműeket, ha szingli lennék, akkor napi szinten lehetne több kapcsolódásom is. Nem fellengzősségből írom, hanem csak illusztrálásból, hogyha belül rendbe teszed magad (nekem sok év kőkemény munkája volt), akkor lényegében mindegy hogy nézel ki, hogy öltözködsz, tapadni fognak a pasik. Ja és vékony se vagyok. Sportolok, erős vagyok, izmom is van, de sajna háj is van rajtam itt-ott. De harmóniában vagyok önmagammal, a világgal, és ez elég ahhoz, hogy feltűnő és vonzó legyek.

N

jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz és sötét időket élünk, változunk kell a korral, és változnunk kell önmagunkban is, a férfiaknak is nehéz lenyelni, hogy egy nő sem néz rájuk, nekünk sem könnyű.

Lejjebb kell adni az igényeket, ha neked a belső a fontosabb, álló orr minden bizonnyal kevésbé lesz jó a külső, mert aki külsőre 10/10 annak nem fog kelleni átlag lány, hanem átlag feletti, szóval kompromisszumot kell húzz, és engedd el a külsőt egy kicsit.

30 évesen a biológiai órád is ketyeg, vagy add lejjebb és láss tisztán, vagy vegyél még két macskát.

jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
68%
Látni kéne az arcodat ez lehet a probléma. De ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
83%

A külsőn bukik meg a dolog szerintem.

Ha tetszel a férfiaknak akkor kizát, hogy legalább időnként 1-1 próbalkozás ne legyen.

Van olyan munkatársnőm akit átlagosnak mondanék de randira nem hívnám el mert teljesen semleges érzést vált ki belőlem.

Kép nélkül ennél többet senki nem tud mondani szerintem.

jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
56%
Csupa átlagos, elhízott, rossz külsejű, unalmas nőnek van tartós kapcsolata. Látom a környezetemben. Többnek van mint a nagyon csinosak közül! Miért kell oltani a kérdezőt és valótlant állítani? Keljetek fel a gép mellől és menjetek ki szétnézni!
jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
34%

hogyha belül rendbe teszed magad (nekem sok év kőkemény munkája volt), akkor lényegében mindegy hogy nézel ki, hogy öltözködsz, tapadni fognak a pasik. Ja és vékony se vagyok. Sportolok, erős vagyok, izmom is van, de sajna háj is van rajtam itt-ott.


Minden férfi álma 😂

jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
45%

#38

Mi van, te velük élsz hármasban vagy mi? Csak "látod" és ez a lényeg, a látszat sokszor csal, nem tudhatod, hogy mi rejlik a "látszat" alatt.

jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!