Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolódni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Saját lakásban elő 30 as nő vagyok átlagos kinezettel. Környezetemben munkahelyen stb soha életembe nem érdeklődtek utánnam egyedülálló ferfiak, facen sem írták rám soha. Szerintetek mitől? Sok csendes i trovertalt nő is kapós tud lenni.

Privatot nem kérek csak fejtsuk meg ha gondoljatok



jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azonos a csatlakozásod.


tudod anya - apa


te biztos apa vagy és ő is

jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
87%
Azt irod soha nem irt rád férfi aztán öntelten azt irod ne irjanak privátba,miből gondolod hogy akartak?ha eddig mashol senki nem irt
jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
83%
Már én sem strapálom magam ha egy nő nem ad egyértelmű jeleket akkor így járt. De ha felmennél tinderre vagy valami hasonló szarra biztos lenne sok kanos hülye gyerek aki rád írogat, szerintem már itt is írtak rád.
jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj hogy a kérdezőhöz hasonló kései szűz nők még arra se képesek hogy regisztráljanak tinderre,azt az inceleket szidjátok....
jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
42%
A Tinderre? Ezt nem gondoltad végig rendesen, ugye? Oda még kevesebb lesz egy átlagos külső, átlagos képekkel.
jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
39%
Na a Tinder az kell a nőknek...az a baj hogy mindig lesznek kanos "férfiak" akik az ilyen sz.rokra fel regisztrálnak loholni a nők után.
jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
32%
Akkor úgy irom,semelyik netes társkeresőre,muszáj kötöszködni?
jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
26%
nem én tehetek róla ha a kérdező nem tud becsajozni
jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen mindegy, melyik netes társkereső (vagy akár fb csoport), ezeken a felületeken a képek döntenek. Azoknak a képeknek (és a rajtuk látható külsőnek) pedig "instapozitívaknak" kell lenniük. Egy mezei átlag szomszédkatika szint nem elég. Hát már élőben sem az, bakker...

(Kérdező említi is, hogy fb-n sem írtak rá soha, márpedig gondolom, van kirakva kép magáról, ellenkező esetben ezt meg sem jegyzi.)

jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%
Irtam rá,társadalom szerint csúnya nőre nem tünt nagyképűnek,aztán rámcáfolt,voltam minden....egy jelölés miatt
jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!