Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csendesség férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesség férfiaknál sokkal nagyobb hátrány a társkeresésben, mint nőknél?

Figyelt kérdés
Vagyis társadalmilag is az az elvárt, hogy a férfi domináns legyen, kezdeményezzen, meséljen vicces sztorikat, a nő pedig jutalmazza azzal, hogy nevet a poénjain. Nőknél igazából elég a külső, ahhoz, hogy észrevegyék és érdeklődjenek iránta, férfinál meg nem, ott tényleg, ha valaki visszahúzódó, akkor nem lesz esélye párt találni?

máj. 31. 12:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Én csendes, magas, jóképű gyerekként azt tapasztalom. Hogy ha a társaságban van akár egy hangosabb srác vagy lány aki akár vicces akár kínos, sokszor a szép csaj velem szokott összebazsajogni. Aztán négyszemközt dumálunk. Tehát nem mindig a nagydumás lesz a befutó.
máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
31. nem mindig de tobbsegben..
máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.
máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Te miért használod az internetet, ha amúgy nem létszükséglet?"


De én nem azt írtam, hogy miért jár társaságba, ha nem létszükséglet. A létszükségletet te keverted bele.


Aki nem tud/akar kommunikálni, miért jár emberek közé? Ezt nem goniból mondom. Én nem akarok jézusos beszédet hallgatni, hát nem járok templomba.

máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha éppen társat keresnék, nekem főnyeremény lenne, vagyis inkább alap elvárás. Amúgy bevállalni a csendet egy csomó helyzetben sokkal bátrabb és természetesebb dolog, mint görcsösen pofázni egyfolytában.
jún. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Aki nem beszelget senkivel az miert is mozdul ki az utcára ? A nem beszélget valaki senkivel és a nem beszél egyfolytaban kozott azert van kulonbbseg. Vannak emberek akik szeretik hallgatni ahogy masok beszelnek.
jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem 36-os, ez egy baromi gyakori félreértés velünk "csendesekkel" kapcsolatban. Nem, marhára nem szeretnénk a beszédesebbek monológját hallgatni, amikor csendben vagyunk. Szeretnénk elengedni magunkat, áramoltatni a gondolatokat a fejünkben, élvezni a madarak csicsergését a szél zúgását...néha persze ami éppen eszünkbe jut, az megbeszéljük a másikkal.
jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont a csendes fiúk jönnek be. Persze kezdeményezni a hímnek kell, de dumálni én is tudok, ha félsz a csendtől! Továbbá a csöndet is szeretem. A nagydumásoktól menekülök, fárasztanak nagyon. Barátként és társként is van a visszahúzódóaknak jövője szerintem. Ne keseredj el!
júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!