Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendesség/félénkség milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesség/félénkség milyen "szintjét" találják még normálisnak/vonzónak a nők?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy rengeteg félénk, nem túl beszédes férfi van( beleértve engem is) és ennek persze vannak fokozatai, mint például van a legrosszabb, aki még akkor se szólal meg ha hozzászól egy nő, inkább ignorálja, de van aki egyszerűen csak nem nagyon mer kezdeményezni, de közben ha kell tud beszélni, akármit kérdezel tőle simán válaszol, de magától lehet nem nagyon szólal meg.
2018. aug. 31. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, minden nő más. Van, aki szereti, ha a párja csendesebb és ő tud sokat csacsogni, más meg szereti, ha kb egyformán beszélnek, vagy azt, ha inkább a másik fél beszél többet.
2018. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szerintem aranyos ha egy férfi vagy fiú félénk.jó ha valaki nem nyomul túlzottan.24/N
2018. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Vajon az elfogaható szint, aki tök jól tud beszélni egy idő után, feltéve ha nem neki kell kezdeményezni és kezdetben csak és kizárólag "tét nélküli" beszélgetések vannak? Mindenről a világban... Nekem ez jól megy, de általában meg is maradok ezen a szinten, mivel nem vagyok "jó pasi" emiatt kezdeményezni biztosan nem merek majd sosem. Az a "jó pasik" privilégiuma.


Engem meg max. elzavarnának, hiába a többi dolog.

2018. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Le kell győznöd a korlátaidat. Csinálj önvizsgálatot, h mi az az ok ami befolyásol téged abban, h ne merj kezdeményezni vagy beszélgetést kialakítani. Ezt a probléma forrást kell megtalálni és elgondolkodni rajta. Gondolj bele, h 1 életed van így mit veszíthetsz ha próbálkozol?
2018. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is olyan vagyok hogy félénk, nem merek kezdeményezni... Sajnos ennek következményei vannak, mert pl. jelenleg van aki tetszik, de nem merem tudtára adni, félek hogy elutasít. Nem tudom ezt legyűrni magamban, pedig szerintem lenne esélyem, nem vagyok annyira ronda. Mindig a nők "szedtek" fel eddig. 35/f
2018. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát, kb semelyik szintjét. A nőknél már bukta van annál a szintnél is, hogy magától nem nagyon szólal meg a srác.

Az anyukáknak kellenek a kisfiúk, de azok szülnek maguknak, nőnek ilyen "társ" nem kell.

Qva izgalmas lehet meg sokértelmű dolog egy ilyen nímanddal együtt lenni.

A túlzott félénkség az ostobaság jele. Ha egy ember nem fogja fel hogy a semmitől fél és hogy elszalad mellette az élet, az meg is érdemli hogy egyedül legyen. Természetes szelekció a neve...

2018. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

#6


A partvonalról könnyű okoskodni. Kár, hogy nem a semmitől félnek hanem a nyílvános megaláztatástól "mit képzelsz magadról" kérdésektől stb.

2018. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon okos hetes, szerinted az életben csak a nőzésnél vannak megrázkódtatások, rizikózások? :D

Szerinted nem volt hogy nekem ki kellett állnom véleményért, kollégáért, meg kellett szólalni, egy olyan emberhez, akinek 40 év rutin van a háta mögött, nekem meg 3 hónap, és a főnököm is. És igazam volt, utólag elismerte, de akkor is kis fiatal pitsa pályakezdőként meg kellett szólalni mert beteg élete múlt rajta.

Az hogy valami vadidegen max lekoptat és többé nem is

találkoztok...pff, hát kit érdekel. Azért érezd már a balanszdifit..

Csak ti vagytok ilyen önsajnáltatós mentális roggyantak. És meg is érdemlitek hogy ti ne adjátok tovább a génjeiteket...

2018. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez szép, egy valaki nem ért veled egyet és így reagálsz?
2018. aug. 31. 12:39
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok az anyáitok hogy ha mindenen elsírjátok magatokat már menjen a kis pöcörőtöket simogatni :D
2018. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!