Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendesség/félénkség milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesség/félénkség milyen "szintjét" találják még normálisnak/vonzónak a nők?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy rengeteg félénk, nem túl beszédes férfi van( beleértve engem is) és ennek persze vannak fokozatai, mint például van a legrosszabb, aki még akkor se szólal meg ha hozzászól egy nő, inkább ignorálja, de van aki egyszerűen csak nem nagyon mer kezdeményezni, de közben ha kell tud beszélni, akármit kérdezel tőle simán válaszol, de magától lehet nem nagyon szólal meg.
2018. aug. 31. 11:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Oké szia.
2018. aug. 31. 12:41
 12/19 anonim ***** válasza:

Erősebb kutya ba**ik.

Az élet ilyen, sajna ez van.

2018. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#8


Más témákban simán megy nekem is, főleg mikor tudom, hogy igazam van.


Ez az egy terület ahol nem megy. Nincs meg hozzá a háttér, mint más kérdéseknél.


Nem vadidegeneknél próbálkoznék, szóval lennének következményei...

2018. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#10


4 éve képtelen vagyok sírni, szóval ez nem jött be. És nem is fogok már soha. Éljen a kiüresedés.

2018. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon tényleg nem lehet egy normális kérdést feltenni anélkül hogy valaki aki azt hiszi mindenki felett áll neki állna okoskodni :)
2018. aug. 31. 12:46
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

Sose lehet úgy válaszolni, mindenféle nyálas képmutató körítés nélkül, hogy a jellemtelen igazságot nem bíró kérdező ne fogadja el, hogy valakinek ez a véleménye.

Nem baj, majd a többiek ideírják, amit hallani akarsz, ennyi :D

2018. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a csendesebb-zárkózottabb férfiak, de az nem ha valaki gyáva.
2018. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert én szeretek beszélni, és szeretem a másikat is hallgatni, plusz nem igazán tudom úgy elengedni magamat, ha teljesen feszeng mellettem a másik... A barátommal viszont megvan az összhang szerencsére.
2018. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Van még értlemes szint, emg van amikor már kifejezetten gátó rád nézve. Alapvetően nincs bajom azzal, ha valaki csendesebb meg félénkebb, mert ettől még össze tud tenni értelmes modnatokat és tud kérdezni, az nem baj, ha nem fecseg!


Írok egy példát: nekem nagyon tetszik egy srác, ő is félénkebb és introvertált ismerkedés terén, szerintem ezt ő bőven észrevette már rajtam... De sosem tudtunk kb úgy bzsélgetni, hogy az tartalmas bezsélgetés legyen, ami után azt mondom, hogy megismertem belőle valamit/tök jót beszélgettünk.


Egy idő után már tutod az ember azt gondolja, hogy igen, látom, hogy nem a leglazább velem, de hogy nincs úgy téma csak a felszínes beszélgetések még mindig, vagy olyan is volt pl, hogy ketten maradtunk, de kb csak ültünk egymás mellett..


És hiába tetszik, egyszerűen az jön le, hogy mi ketten nem találjuk a közös hangot, nincs bennünk sok közös, nem tudunk jót bezsélgetni. Félre ne értsd, a sok fölösleges pofázást én sem szeretem senkiben, de a beszélgetést magát hiányolom. Nem tudom, hogy azóta is zavarban van-e ő is, (egyébként én igen), vagy csak ennyi, nem tudunk egymással mit kezdeni...

Pedig tudom, hogy kedvel, ezt már észrevettem, éreztette. (Nem feltétlenül akar többet, most csak a szimpla szimpátiára értem, mint haver.)


De ez a feszkó kettőnk között nagyon zavaró. Én olyna vagyok, hogy szeretem megismerni az embereket, és szeretném őt megismerni jobban, de mintha lenen közöttünk egy fal kb.


Na ez a része már pl elég gáz, mert csak falat húz kettőtök közé.

2018. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!