Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg ennyire félős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire félős, majrés vagy csak én értek mindent félre?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves srác, én kb 1 év óta járok a baráti társaságával bulizni, több hónapja neten dumálgatunk vele.

Eddig 4x hívott el, mindig iszonyat jó programokat szervez végig nevetjük az egészet nagyon hamar elszáll a "randiidő", de sosem lépi át a határt, egyáltalán nem kezdeményez. Csak jó hangulatban eltelik, aztán a végén ő balra én jobbra...(még egy csók se vagy egy olyan érintés)


Egy két legjobb barátjától "kérdezősködtem". Még sosem volt kapcsolata (szexuális téren sem). Érettségi előtt elvolt hízva emiatt folyamatosan bántották őt, nagy szegénységben nőtt fel, nincs is nagy házuk stb. (mondjuk engem pont nem érdekel) Viszont ő nagyon céltudatos és "határozott", mindent előre tud, nagyon sokat tanult, villamosmérnök lett. Rettentő sok terve van már évekre előre, maximalista. Már 3 éve dolgozik ebből 2 évet iskola mellett. Kedves, mindent megjegyez nagyon odafigyel amit mondok-írok, mindent előre tud, ha valamihez pont nincs kedvem már van alternatívája. Volt, hogy segítségre volt szükségem egyből "ott termett".

Külsőleg: 23 éves koráig kb még mindig volt 20 kg túlsúlya, viszont azóta változtatott nagyon figyel a kajára, sokat edz. 190 cm magas 90kg körül van most.

Ezeket az infokat többnyire ő mondta el. (szex, kapcsolat..stb nem)


Kérdés a kis felvezetés után, létezhet, hogy az miatt, hogy nincs nagy "tapasztalata" szorong vagy valami? Vagy teljesen barátként kezel? (de akkor miért keres napi szinten, miért generálja a találkozókat) Én egyáltalán nem értem ezt...

Gondoltam egy kérdést megér, nekem már azt tanácsolták legtöbben, hogy hagyjam békén reménytelen eset, de valahogy nem megy...



2018. márc. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Olyan mint én asszem :)

Neked kell kezdeményezni, mondjuk érintésekkel, de akár meg is csókolhatod, aztán fog menni neki is a dolog szerintem.

2018. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Magamból kiindulva: tapasztalatlan, a múltját tekintve nincs önbizalma, nehezére esik elhinni, hogy valakinek tetszik. Tegyél pár egyértelmű jelet, ha erre nem lép akkor csak barát.
2018. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne reménytelen eset? Egy olyan ember akit sokáig csúfoltak, érthető hogy kevés önbizalommal rendelkezik. És ennek ellenére mégis kitört a szegénységből, és még le is fogyott. Azért ide akaraterő kell. Szerintem neked kéne óvatosan rávezetned a dolgokra. Ha bejön, és érdekel akkor küzdj meg érte. Lehet fél ő kezdeményezni. Egy próbát megér.
2018. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

25 eves, szuz. Vegre egy pasi, aki nem az elso randin akar ramaszni a masikra.


Nyilvan felenk is igy elsore. Konnyitsd meg a dolgat kicsit. Mikor setaltok, karolj bele, vagy ugy ulj le pl. egy padra, hogy hozzaersz. Szemkintaktussal is sokat el lehet erni, de ne ess at a lo tulso oldalara.


A barataidat meg valogasd meg, ha ilyen remek tanacsokat tudnak csak adni.

2018. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: "25 eves, szuz. Vegre egy pasi, aki nem az elso randin akar ramaszni a masikra."


A kérdésből ítélve ezek szerint ez is probléma.

2018. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!