Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy zárkózott férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy zárkózott férfit el tudnátok fogadni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég zárkózott vagyok, és így el tudnátok fogadni? Persze az ismerkedésre nyitott vagyok, csak csendesebb, zárkózottabb. Ez hátrányt is jelent? (F)

2015. nov. 27. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Havernak el.
2015. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Számomra ez nem megfelelő.

De persze, biztos van, aki ilyesmit keres!

Számomra fontos a nyitottság, én is nyitott vagyok.

Nem tudnám elképzelni, hogy ülünk egy társasággal (legyen az család vagy barátok) és a párom ül mint egy kuka mellettem, esetleg külön figyelmet igényel.

25n

2015. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ. Ha hajlandó programokra járni, vannak saját barátai és nyit az emberek felé csak lassan akkor simán. Én is ilyen vagyok. Ha kizárja az egész világot, és csak elvan magában, az nekem nagyon üres lenne.

24L

2015. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen eltudok fogadni egy zárkózott férfit!
2015. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha idegenek felé zárkózott, akkor igen. Ha felém sem hajlandó megnyílni egy idő után, akkor nem.
2015. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem jelent hátrányt, de saját tapasztalat, hogy érdemes akkor Hozzád hasonló lányt keresni. Egy nyitott partnerrel nem fogtok tudni hosszú távon működni.
2015. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben csak az ismerkedés elején vagy zárkózottabb, de hajlandó vagy megnyílni és közel kerülni akit kedvelsz, minden további nélkül 24/L
2015. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen emberrel randim, alig vártam, hogy vége legyen. Nem akartam megbántani azzal, hogy hamar lelépek, akkor már végigcsináltam, de utána tisztáztuk, hogy nem lesz semmi.

Ha miattam van zavarban és azért csendes, az más, de ha általában ilyen, az nem jó. Nem vagyok a másik véglet, de teljesen kuka sem.

2015. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lányok, akinek kell képet is tudok mutatni.
2015. nov. 27. 16:44
 10/10 anonim válasza:
Nem kell minden idegennel bazsajogni, vagy életgyónást tartani az első randin, de azért egy alapszintű kommunikációs készséget elvárok (= ne üljünk már egymás mellett tök kukán). Ez meg egyébként csak gyakorlás kérdése.
2015. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!