Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy változtassak azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak azon hogy el tudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés

Egy korabbi autobalesetembol kovetkezoen keletkeztek rajtam olyan serulesek amik megmaradtak. Ezek eleg latvanyos helyen vannak eltakarni nem tudom. Nem a filmekhez hasonlo teljes eltorzulasra kell gondolni de engem zavar. Csoda hogy tuleltem a dolgot, nagyon sokaig tartott feldolgozni a dolgot mara mar el tudom fogadni olyannyira hogy nem szegyellem magam. (Termeszetesen nem is kene de ez nem ilyen egyszeru). Viszont hiaba probalom magam elfogadni a lanyok egyszeruen elvbol utasitanak el emiatt. Szerintem egy egesz jokepu pasi lennek ha nem tortent volna ez meg velem ugyhogy igy meg rosszabb... Minden ismerosom azzal vigasztal hogy csak a felszines lanyok utasitanak el es majd talalok valakit aki magamert szeret. Hat eddig nem sikerult...:(

Lanyok ti hogy viszonyultok egy ilyen dologhoz?

24/F


2015. nov. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Cseszheted, hogy elfogadod magad, ha a lányok nem tudnak így elfogadni. Márpedig nem tudnak, mert mind felszínesek. Javaslom, hogy gyűjts plasztikai műtétre, mert addig biztos, hogy nem lesz nőd!
2015. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szexepilként gondolnál rájuk. ;) De egyébként szerintem teljesen elfogadható, bár ez is rossz szó, mert ha szeret valaki, akkor nem biztos, hogy elfogadja, hanem azt is szereti benned, és lehet, hogy csak te látod problémának.
2015. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sebhely szexi ;)
2015. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság,hogy minden nő felszínes lenne.Megkérdezted talán az összeset?

Engem nem zavarna.Rajtam is van egy-két kisebb sebhely,bár messze nem annyira feltűnő,mint a leírásod alapján a tied lehet,pl a térdem alatt van egy heg,egy szerencsétlen esés miatt.Sokakat már ez is zavarna,ha ilyen lenne rajtuk,az biztos,de én a sebhelyekre mindig csak úgy gondolok,hogy olyan bélyegek,melyek azt mutatják,történt velünk valami veszélyes,amit sikerült túlélnünk,amit legyőztünk.Ami akár még menő is lehet :) De az soha nem tudna engem érdekelni,hogy mások mit gondolnak az esetlegesen rajtam lévő dolgokról.Főleg,ha olyan baleset következménye,amiről nem tehet az ember,mint a te esetedben.

Az pedig ne keserítsen el,hogy eddig nem találtál olyan lányt,akit ez nem zavar!Ez nem jelenti azt,hogy nem is fogsz.Csak idő kérdése minden.

2015. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(jav: az első bekezdés még az első hozzászólónak lett címezve)
2015. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom égett meg. Én se kellek a nőknek. Undorral tekintenek rám, ocsmánynak neveznek. Volt olyan nő akit randira hívtam és azt a választ kaptam: "bottal se nyúlnék hozzád". Meg kell próbálni beletörődni ebbe a világba. Másokat nem lehet megváltoztatni. 23F
2015. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ide gyakorikérdésekre valószínűleg egy másik bolygóról írnak a nők :) Őket lehet, hogy nem zavarja, a földi nőknek viszont ennél kisebb testi hiba is elég, hogy egyiküknél se legyen esélyed.
2015. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!