Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit változtassak, hogy kitörje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, hogy kitörjek ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, lassan végzős egyetemista. Volt pár barátnőm, viszont az utolsónál eléggé szemét módon viselkedtem, és valahogy "megzuhantam". Elment a kedvem teljesen mindentől évekre, most pedig valahogy már nem igazán megy úgy lányokkal való ismerkedés, mint régen. Valahogy teljesen begubóztam, és most már mintha nem igazán érdekelném a lányokat, pedig régen ezzel semmi probléma sem volt, a külsőmmel sincs különösebb probléma.

2015. szept. 19. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Lazíts.

Rástresszelsz a párkeresés kérdésre.

Egyik napról másik napra nem fog menni.

Egyik nap beszélsz egy lánnyal észre se vesz. Másik nap mondja a barátnőinek hogy beszélt veled a harmadik nap köszön ha köszönsz vagy előre köszön a negyedik nap, ha megkérdezed mit csinálsz azt mondja semmit akkor már el lehet hívni valahova, az ötödik napon. Hagyd felkészülni.

Ne rabold sokáig az idejét de ne siess. Meddig ér rá.

Utána megvolt az első benyomás most nincs közöttetek semmi.

Eddig utált de titkolta.

Ezután még 5 nap mire felkelted az érdeklődését annyira hogy foglalkozzon veled. Sajnos alapvető 22-29 év közötti női pszichológia. Menstruációkor ne zaklasd tehát időzíts jól.

Beszélsz 10 lánnyal és mind megjegyzed egyik korábban adja meg magát másik később.

2015. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!