Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok: miben változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: miben változtassak magamon, hogy hosszabb távon is esélyes legyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kis tapasztalatlan szűz fiú...


ekkor felvetődhetne bennem az ötlet, hogy "majd ha kigyúrom magam, lehet barátnőm". (hiszen arcra nem "gyúrhatok", az marad átlagos) de már 27 éves vagyok, és kora huszas éveim elején már túlestem a megszállott gyúráson. most már nem vagyok annyira kipattintva, de akkoriban jó formát hoztam, mégse lehetett barátnőm.


Gondolom ugyanez lenne az autóvásárlással, vagy a lakásvásárlással is.


Igazából az nem tetszik, hogy amelyik lánnyal alakulna valami, az még versenyeztet engem (hiába van már köztünk kapcsolat). És ha talál egy jobb pasit, akkor ott is hagy.

Pedig nem üresfejű plázacicákkal ismerkedek! Közel sem olyanok ezek a lányok!


Csak már annyira vágyok rá, hogy a kiszemeltemmel nyugodtan, kölcsönös szenvedéllyel lángoló kapcsolatban élhessek. Anélkül, hogy megfordulna a fejében, hogy lecseréljen egy jobbra. Igaz hogy minden működött, de ha a másik pasi kezdetben többet tud felmutatni, akkor inkább lecserél egy jobbra.


Az a baj, hogy szinte csak ilyen tapasztalataim vannak. (már azokkal a lányokkal, akik egyáltalán hajlandóak szóba állni velem)


A mai világban, ha nem nézek ki úgy, mint egy férfi modell, akkor nem is számíthatok kapcsolatra?


Nők válaszára várok! Gyűlölködő nőellenes válaszokat mellőzzük, az nem vezet sehová.


2015. júl. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ez fura én teljesen modell alkat vagyok,erre meg azt mondják nekem " anorexiás"
2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
férfi vagy vagy nő?
2015. júl. 9. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg megis azokkal a nokkel van a baj, akikkel ismerkedsz, foleg, ha sorozatosan ez tortenik veled.

Nem mindenkit erdekel a modellalkat, vagy a penz-lakas-auto.

Baratom messze nem modellalkat, nincs lakasa es nincs autoja (viszont onallo, felnott ember, csupa ertekes belso tulajdonsaggal), amikor a baratnoim eloszor meglattak, annyi volt a reakcio, hogy ' na rajta sem veszunk ossze' - ez engem mind nem erdekel, szeretem, iszonyatosan vonzodom hozza, es soha nem cserelnem le senkire.

2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3as: jó ilyet olvasni. De hol találhatok ilyen nőt?


hiszen a barátnőid sem a normális lányok táborát gyarapítják... (bocsánat)

2015. júl. 9. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A személyiségedre "gyúrj". Hogy legyen önértékelésed, szeresd magad, mert akkor tudsz másokat is szeretni. Törekedj a saját belső egyensúlyod megteremtésére, hogy ne egy másik embertől függjön, hogy mennyire érzed jól magad. Hogy a rossz tapasztalatok ne korlátozzanak, hanem kihívást láss az új helyzetekben. Hogy mert önmagad lenni. Minél kiegyensúlyozottabb vagy, annál kiegyensúlyozottabb kapcsolataid lesznek.
2015. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Baratnoim amugy nagyreszt normalisak ezen a teren, nem kulsore mennek ok sem es nem pattognak kapcsolatrol kapcsolatra sem - ez amolyan elso megjegyzes volt, amikor meg nem ismertek ot, es nem tudtak, mennyire jo fej :)


Oszinten szolva nem tudom a valaszt a kerdesedre, hogy merre lehetne keresgelni, kisebb-nagyobb aranyban barmerre elofordulhatnak normalis nok. Csak nyitott szemmel kell jarni, es figyelni az into jelekre ismerkedeskor, nagyon sokszor mar elore sejtheto, hogy ez lesz, csak az ember nem veszi eszre/nem akarja eszrevenni.

En egy utazas soran ismertem meg a baratom, teljesen random modon :)

3-as voltam.

2015. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább átlagosan kell kinézni, hogy az ember esélyes legyen egy kapcsolatra. Ha valaki az alatti, akkor semmi esélye. Tudom, hiszen alacsony és ocsmány férfiként aligha létezhet nálam rosszabb férfi külsőre, az utcán még olyat se láttam, aki legalább megközelítene.
2015. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!