Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kerüljek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Félénk, nehezen ismerkedő lány vagyok, nem merek férfiakkal beszélgetni sem, mert félek, hogy kinevetnek, csúnyának tartanak, egy mondatot sem tudok értelmesen megfogalmazni, annyira zavarban vagyok.

Nagyon sokáig nem is volt barátom emiatt. Végre megismerkedtem neten egy sráccal, rögtön meg volt a közös hang, össze is jöttünk, de rövid idő után érthető okokból eltűnt és nem zárta le a dolgot. Nem mennék bele, de nem tudom sehogy elérni, viszont nem biztos, hogy nincs vége, de az sem biztos, hogy lesz még valami... én meg csak várok nagyon hosszú ideje.

Rettentő magányos vagyok, alapból a félénkségem miatt nem megy nagyon az ismerkedés, ki tudja, mikor találnék valakit, ráadásul nem is ismerkedhetek, mert ez ilyen félig-meddig dolog, amiben most vagyok már hónapok óta...

Nem tudom, mit tegyek, egyedül érzem magam, de ezt nem tudom lezárni, mert a srác érthető okok miatt tűnt el...

Tudom, hogy ez most elég zavarosan hangzik, de ha kifejteném, még hosszabb és bonyolultabb lenne.


2015. máj. 21. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csúnyának tartanak ettől félsz?
2015. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engedd el, ne tőle függj. Ismerkedj tovább, és állj pozitívan mindenhez. Meg amúgy is most elfognak árasztani a privik. :D
2015. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.: igen, főleg ettől

2.: sajnos nem tudom teljesen elengedni, mert félig nincs lezárva a dolog és így meg nem próbálhatok ismerkedni, mert az másokkal szemben szemétség

2015. máj. 21. 19:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Mièrt lennél csunya? Kiáll a füled?vagy nagy a fejed? Vagy törpe vagy
2015. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3: Csak más tudja elfeledtetni veled.
2015. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem bírok kilépni belőle, míg ő nem mondja ki világosan, hogy le akarja zárni. Ő meg nem jelentkezik.
2015. máj. 21. 20:01
 7/18 anonim ***** válasza:

6#

Akkor meg zárd le te, ne legyél már ennyire a másikra utalva.

Csak úgy tudsz ebből a helyzetből kikerülni, hogy megtanulsz boldog lenni 300 barát és folyamatos pasiáradat nélkül, elfoglalod magad valamivel.


Bevallom, nekem személy szerint nem is kellene ilyen lány aki valószínűleg folyamatosan önigazolást keresne a kapcsolatban is, plusz nincs igazán kiállása. És ez egyáltalán nem attól függ, hogy valaki csúnya-e vagy sem.


Mert tegyük fel valaki elutasít vagy kinevet mert csúnya vagy, és akkor mi van? Nem dől össze a világ.

2015. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7.: nem tehetem meg, hogy otthagyom ezt a fiút, mert nem ezt érdemli...
2015. máj. 21. 20:06
 9/18 anonim ***** válasza:
Irj neki levelet és majd választ kapsz
2015. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hónapok óta próbálom elérni
2015. máj. 21. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!