Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek ki jól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek ki jól egy ilyen helyzetből?

Figyelt kérdés
A barátommal azt beszéltük meg, hogy húsvétra nem veszünk egymásnak semmit, vagy ha mégis, akkor közösen valami olyat, amit mindketten tudunk használni az ágyban. Én tartottam is magam ehhez, viszont a barátom egy mai elejtett fél mondatából arra következtetek, hogy valamit mégis csak vett. Én csak egy tojást festettem neki, ha meglocsol, akkor azt kapja tőlem. Most mit csináljak? Olyan kényelmetlen helyzet lesz, hogy ő vett valamit, én meg egy festett tojást adok neki. Mit csináljak? Most már vásárolni sem tudok semmit holnapig. Ötletek? Vagy ne gyötörjem magam, hiszen megbeszéltük, hogy nem veszünk semmit.
2010. ápr. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha megbeszéltétek hogy nem VESZTEK semmit, akkor csinálj neki valami kis rajzot, vagy egy képet kettőtökről amit kidíszítesz..:)
2010. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
támadd le húsvét alkalmából este :)
2010. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!