Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munka után izzadtságszagúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után izzadtságszagúan mentem a randira, letiltott a csaj utána mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt tervben, hogy még hazamegyek, letusolok, átöltözök, stb. de mielőtt mentem volna beért egy kamion amit le kellett pakolni és nem engedett el a főnök, így kénytelen voltam fürdés nélkül menni, átöltözni átöltöztem de testem is tiszta izzadt volt még szóval a nem munkás pólóm is átvette a szagot. Befújtam magam, de én is éreztem a savanykás-foghagymás szagot és egyből láttam csajon is, hogy érzi és elég kellemetlen volt a dolog aztán mondtam is neki, hogy miért van ez amúgy nem szoktam büdös lenni munkán kivül, de gyorsan véget ért a randi elköszönt és le is tiltott minden platformon meg telefonon is.
máj. 24. 18:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

Nőként írom: tényleg ne agyalj rajta.


Én egyszer úgy mentem el randira, hogy mikor megcsókolt a pasi, közölte, hogy hagymaszagú a szám. Elképzelni nem tudtam, mitől lehetett, aztán eszembe jutott, hogy még reggel egy olyan péksütit vettem a pékségben, amiben valszeg fokhagyma is volt sajna.


Ilyesmi előfordul, emberek vagyunk, nem tudunk mindig mindent hibátlanul csinálni. Kínos vagy balul elsült randisztorikat hajnalig tudnának neked itt mesélni.

máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
de most mit akarsz kezdeni ezzel? tanuld meg, hogy ne menj izzadtan randira. a nőt már nem fogod látni.
máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Így jártál. Most mi mit csináljunk? Regisztráljunk, és könyörögjünk neki, hogy adjon neked még egy lehetőséget? 🤷
máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a targoncás.

A munkahelyeden is lezuhanyozhattál volna

máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a csajok (étteremben dolgozunk), 10-15 fújásnyi dezodort fújnak magukra munka előtt-után. Így a bűz keveredik a szintén büdös dezodorral, nem csak jobban előhozza a szagokat.

Legközelebb legalább a felső testedet, hónaljadat, arcodat most meg a mosdóban szappannal (biztosan van nálatok), majd töröld át magad papírtörlővel.

máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt volt hideg-meleg a válaszokban, meg sokak szerint más volt a gond. Nem tom, szerintme van különbség izzadtságszag meg bűz közt, lehet a kérdező elundorította a csajt, akkor meg nyilván nem lesz folytatás. Ami kaja nagyon büdösíti a hóbaljat, az a kurkuma, curry. Ezek persze fűszerek. Szájat meg a hagymafélék. Görögszéna étrend kiegészítőtől meg görögszéna szagod lesz durván.
máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
nekem izzadtan sincs ilyyen ossze fosott , hanyott szagom mint neked.. erdekes.
máj. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál az embere...Egyébként mennyi egy munkahelyi gyors zuhany, 5 perc se? Főleg, ha írsz neki, hogy bocs, bejött egy meló 15 percet késni fogsz. Nyilván előrevetítette, hogy ha első randin bűzlöl össze-vissza, akkor később is erre számítson a mindennapokban. Vannak, akiknek nagyon erős a testszaguk, és vannak, akiknek meg érzékeny az orruk a szagokra.
máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!