Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lényegében tönkretette az életemet a kinézetem, 13 éves koromban hirtelen megnőttem 180 cm magasra az 50 kilós testsúlyomhoz, fejre is elég lányos voltam, az iskolában éveken keresztül gúnyoltak (létrának lehetne használni, biztos balettozni szoktam, stb), lányok többször nyíltan kinevettek, még tanárok is többször beszóltak az osztály előtt (pl. hiába vagyok jó tanuló, ha egy fekvőtámaszt nem bírok megcsinálni, BMI indexnél az osztályban mindenki normál testsúlyú kivéve én stb.). Ilyen gyerekkor után egy teljesen önbizalomhiányos, félénk, motiválatlan felnőtt lettem, évekbe telt amíg közösségbe mertem menni úgy hogy ne azon parázzak vajon ki és mit fog beszólni, hogyan fogok leégni mindenki előtt. Mostanra nagyjából helyre jöttem fizikailag és lelkileg is, de az érettségi óta eltelt 12 évben csak vegetáltam. 30F
máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
58. 70 kg vagyok, nem 70+ :)
máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
26%

#51 azért ez a 162/70 szexszimbólum tényleg erős 🫣 Ez mindenképpen tömzsi, persze a testösszetételtől függ hogy milyen, ha "izmos" akkor nevezhetjük vaskosnak vagy tömzsinek, ha zsíros akkor meg csak simán hasas konyhásnéni, de azt hagyjuk már hogy ez szexi.

N

máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
76%
#64 gondolod ha csúnya lennék, vagy kövér, akkor azt írtam volna amit? Akkor inkább egyetértően tapsikolnék a 162/70 szexszimbólumnak. És nem vagyok "bunkó g.ci" azért mert megmondom hogy szálljanak mar le egyesek a fellegekből...
máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
32%

65. Igazából nem én mondtam magamra. Nekem nincs ennyi önbizalmam. De esetleg arccal is tudnál engem sértegetni?:)


Vagy ahhoz már nincs merszed?


Kíváncsi voltam mikor szól be valaki.. :D


Nekem legalább az arcom nem ronda. Lefogyni bármikor lefogyhatok, most is azt teszem. De te sosem leszel szebb..

máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
26%

#66 hol mondtam hogy csúnya arcom van? (csak a 63 és a 65 hsz az enyém, korábbiak nem...)

Elég indulatos vagy. Lehet hogy a fogyás segítene önmagad elfogadásában. Nem tűnsz magabiztos telt szexszimbólumnak.

máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!