Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
#30 Nem azt írtam, hogy nem lehet csúnya külsővel megszerezni egy jó állást, csak hogy hátrányból indulsz.
máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

30. Ha súly és edzéssel kapcsolatban, írj nyugodtan. A toka is egy súlyának dolog hogy hamar eltünik.


Én is pufi voltam, monshatni csúnya. De tettem érte és jobb a helyzet.


24/N

máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

30-as: oké, de te jó kvalitásokkal rendelkezel. És amúgy honnét tudod, hogy akik hasonló munkakörben dolgozik, hasonló végzettsége van, annak nincs még a tiednél is jobb pozíciója, és fizetése? Én sem azt mondtam, hogy LEHETETLEN lenne, csak, hogy irreális, hogy a külső mennyit számít még ilyen területen is. Szóval ha te most a 2 diplomáddal 4 nyelvismeretddel jelentkeznél valahová a szar külsőddel és melletted lenne egy ugyanilyen kvalitású ember csak jó külsővel akkor bizos, hogy nem téged vesznek fel.


29-es: kopaszodás már nagyon fiatal koromtól kezdve, ráadásul ez nem a sima "Mikiegeres" kopaszság, hanem ritkul és foltokban hullott ki a hajam. Elől baszolút nincs és a fejem tetjén is szint teljesn eltűnt már a hajam. Olyan mint amikor a nyalókát leejted a földre. NEm áll jól, nagyon nem. És igen, kipróbáltam teljesen kopaszra nyírva is, ugyanolyan szörnyű. A legtöbb kopaszodó embernek azért sokkal jobban áll a teljes kopaszság, nekem még ebben sincs szerencsém.

Aztán nagyjából egyidőben ezzel, elkezdtek romlani a fogaim brutális tempóban, a fogrovos(ok) meg csak rontottak a helyzeten. Hiába "csináltattam meg" őket, csak rosszabb lett. Mostmár azok a fogaim is szarok, amelyekkel legalább érzésre nem volt problémám soha, mielőtt hozzájuk nyúlt volna a fogorvos. Emiatt hiányzik nem kevés fogam, főleg az egyik oldalon brutális a hiány, szerintem részben emiatt furcsán torzult az arcom. Tükörben nem látom vészesnek a dolgot, de fényképeken nagyon látszik, hogy szarul nézek ki. Emelett még a szakállam is félig megőszült, levágni viszont nem akarom, mert akkor még látványosabbá válik az arcom torzulása, illetve ezt kombinálni a tar kopaszsággal nem egy jó kombináció. Egyszer kipróbáltam, szörnyű volt. Szakáll és kopaszodás kombóval viszont rohadt öregnek nézek ki. Idén leszek 30, de kb. 50-nek tűnök, ami abszolút nem előnyös.

máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
80%

26# nincs igazad kifejezetten a duci nők érdekelnek első sorban. Csak nyilván nekik is a helyes férfiak kellenek és találnak is. Tehát nincs már hova lejjebb adnom az

igényeiket pedig megtettem ugye ez itt gyakori tanács.


24# amit a fiatal korodrol írtál mintha magamat olvastam volna nagyon hasonló volt az enyém is.

És igazad van a modern társadalom a külsőre épít sosem számított ennyire a külső mint ma.

máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
92%
#34 hát én nem sok kövér nőt látok helyes pasival. Vagy te a J. Lo féle teltségre gondolsz, alias vékony nő mellekkel és kerek fenékkel? Mert azon ne lepődj meg, ha ilyen nőknek tényleg helyes pasija van xD Az egyik volt sugar daddym is azt állította, hogy neki a telt nők a mindenei, erre kiderült, hogy nála a telt a vékony nő kerek seggelt jelenti, nem pedig a kövér nőt. A valódi kövérekre nem repülnek a helyes pasik, vagy csak nagyon ritkán.
máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

8 as.

Leirtál mindent.

máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
90%

34 es dagi vagyok, és nem tapasztalom azt, hogy kellenék barkinek is.

Mondjuk már el is engedtem,ezt a legyen párom dolgot.

A neten olvasom mennyien szeretik a molett nőket, az eletben lathatatlan vagyok.


Ha v.ki szép szerencsés.

máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
39%

35# kifejezetten a kövér nőkre gondoltam.


37# menj fel a tindere meg akár a telt nők csoportba lesznek jelentkezők.

máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
15%
#37 Nőként pillanatok alatt találhatsz párt, akárhogy is nézel ki. Annyi a titok, hogy legalább egy minimális szinten normálisnak kell lenni, illetve nemcsak a nálad több kategóriával jobb férfiakat kell észrevenni.
máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
94%

38

Nincsenek, vagy ha igen, komolytalanok!

máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!