Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
31%

14

Na és akkor itt kérdeznem meg, hány privit kaptál?

máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%
szar
máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%

Az ide író magukat csunyanak tartó nőknek üzenem: legalább nem vagytok zaklatva


A szép nők ezt nem mondhatják el magukról.

máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
90%
43: Olvasd el újra a 8-ast, ő tényleg nagyon jól leírta. Olykor vagyunk zaklatva, lásd: "A harmadik, hogy...". Vagyunk bántva is, az gyakoribb, lásd: "A második, hogy...". De azért egy életen át láthatatlannak, levegőnek lenni - ami a legjellemzőbb - sem valami kellemes. Amikor 19, 25 vagy 30-as évei elején járó fiatal nőkként ugyanúgy le sem szarnak minket, mint egy 75 éves Joli nénit, miközben látjuk, hogy más, szép nőkhöz ezzel szemben hogyan viszonyulnak, velük hogy viselkednek, bánnak, az elég lélekgyilkos. Nem ér fel egy nemi erőszakkal vagy olyan igazán durva zaklatással, de azért ne legyintsünk már rá.
máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
67%

43. Engem zaklattak már minden formában:)


24/N

máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom nőként az előttem szólókhoz….Milyen rondának lenni? Szar.

Baromi elkeserítő, hogy ha szökőévente egyszer rám is fanyalodik valaki, ő is csak azért teszi, mert a környezetében a többi nő elutasította. Na és ez az egy ember is kb abba a kategóriába tartozik, amiről a 8-as írt.

Valaki egyszer azt mondta nekem erre, hogy most mit akarok, hát végre kellek én is valakinek …. Tehát akkor én rondaként meg kéne elégednem egy igénytelen szarházival?(már bocsánat)

A gyermek és fiatalkorom ugyanaz a lemez,mint sokunknál. Csúfolás, később pedig természetesen mindenkinek volt valakije csak nekem nem.


Később igen, lett kapcsolatom. Szexmentes, vagy minimális gyorsmenet nulla intimitással. Ezek a férfiak a lóvéra hajtottak ( igen, nem csak nőben van ilyen), lakásomra…meg hát tartsam el őket…komolyan.

Lelkileg ezt hogy élem meg? Néha vannak jobb napjaim. Ha véletlenül közeli kép készül rólam, kb sírni volna kedvem. Én vagyok az,akit ha meglátnak a gyerekek, kíméletlen őszinteséggel mutatnak a szülőknek, hogy milyen csúnya az a néni.

Van amin a plasztika sem segít…

máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
76%

46-os vagyok még…

Nem tudom,melyik nemnek rosszabb. Szerintem a férfiaknak egy hangyaf@sznyival könnyebb,de ők biztosan megcáfolnak ebben.


Náluk az is nehézség lehet pl,ha egy ártatlan munkahelyi bókot nézünk. Rondától nem fogadják,már-már zaklatásnak élik meg,ellenben egy helyestől jöhet,akkor is,ha nem akarnak semmit az illetőtől.

máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

A privát üzenetküldőnek itt válaszolok.


Mindenki a súlyfelesleggel jön,ha valaki csúnyának tartja magát,vagy esetleg mások is így vélekednek.

Nem vagyok kövér,még csak duci sem. Más okokból is lehet az ember ronda.

Képet nem küldök,kizárt. Pláne mert ha akad is rólam valami,az kellő távolságból készült.

máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt én is bírom, hogy csúnya = túlsúlyos. Hát nem. Magas(abb)-vékony alkat vagyok. Egyrészt ez is tud csúnya lenni, mert nem formás, nem kerek, ahol "kell", lásd pl. lapos mellkas... Másrészt az arccal/fejjel mi van? Aki nem túlsúlyos, azé automatikusan szép? Jó lenne, de amit a 46-os említett, az is áll nálam is: gyerekeket lehet elborzasztani az enyémmel...

Egy másik kérdésnél remekül leírta egy nő hozzászóló. Neki a teste mindig is bomba volt, de a feje/arca ronda, csak az övé helyrehozhatóan (orr-, fülplasztika, ez-az). Teljesen más volt a helyzete, amíg ronda volt, mint miután "megszépült". És ismétlem, a teste, az alkata mindvégig ugyanolyan volt, kifogásolhatatlan.

máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%
Megnéznék egy képet arról a nagyon ronda külsőről..
máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!