Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiban jobb hogy több idő jutott tanulásra hiszen sosem kellett randiznom viszont annyiban rossz hogy sosem lehet a külsőm sem feleségem sem családom.


27/F

máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
A külsőm miatt*
máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
36%

"Tapasztalatom még, hogy férfiak közül is inkább jóképűeket szeretnek látni munkahelyen... Ugyanazzal a végzettséggel tuti ő nyer"



Persze.... Ezert jottem irastudatlan, debil banglaciganyok koze melozni. Amilyen fejek vannak itt....



39F incel

máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
90%

Szar. Összefoglalva.

Én átéltem mindkét végpontot, fiatalon jól néztem ki, most kevésbé fiatalon meg szarul. Nagyon durva milyen müdon változik meg az emberek véleménye, hozzáállása...

Alapvetően borzasztó introvertált, fiatalbb koromban, meg főleg a csajozáshoz éretlen és nagyon nagyon béna voltam. Érzékeltem a jeleket, amelyeket a csajoktól kaptam, sokszor már nem is jelek voltak, hanem konkrét felajánlások, de annyira gátlsos voltam, hogy nem mertem soha mit kezdeni a dologgal. Szóval kiépítettem egy olyan "rendszert" magamban, hogy direkt elijesszem a nőket... Furán hangzik de tényleg így volt. Később ezt pedig nehéz volt levetkőzni.

Ha a mai eszemmel, tudásommal visszamehetnék 14-15 éves koromba, biztosan máshogy alakul az életem. Ha tudtam volna akkor, hogy mindösze pár év adatik meg arra, hogy legyen mondjuk szexuális életem, akkor teljesen máshogy állok a dologhoz.

Mondjuk leginkább szüleim miatt voltam olyan amilyen, de ez más téma.

Szóval ja, objektíven végiggondolva, azért akkoriban elég jól néztem ki.

Végül így is csak későn lett az első, és valószínűleg utolsó barátnőm. Ő egy kissé átlag alatti lány volt, de nekem tetszett és tényleg nagyon szerettem. Végül ő csalt meg, és milyen furcsa, ahogy nekem elkezdett romlani a külsőm, ő is egyre ellenségesebb lett irányomban. Ahogy mindenki. Amúgy mindig is láthatatlan voltam inkább, próbáltam elbújni is, szóval fiatalabb koromban csak rásegítettem erre most már nem kell plusz segítség.

Szóval azt vettem észre, hogy pl. amikor munkahelyemre kerültem is mindenki segítőkész volt, sokan totál önként odajöttek, volt egyfajta tisztelet irányomba. Mostmár nincs. Nem bántanak, de látszik, hogy hülyének néznek, leszarnak és alapvetően ez a lenéző, szánakozó tekintet van szinte mindenkitől irányomba. Sokakon inkább a gúnyos megvetés látszik ez a tipikus, na "most megtudja milyen a másik véglet".

Az a baj, amiket leírtam azo kmiatt nem tanultam meg jól dumálni, nem lettem elég rámenős és nyomulós, szóval régebben elég volt pusztán a külsőmre hagyatkozni és ha kezdeményezett egy csaj - igen, sokszor volt ilyen, az egyik legjobb indikátor arra, hogy férfiként jól nézel ki - akkor elég volt annyi, hogy hagytam magam. Feltéve, hogy akartam valamit az aktuális nőtől, ami ritkán volt, mert eléggé válogatós voltam, utólag pár esetben ezt meg is bántam.

Csúnya/csúnyább külsővel azt vettem észre, hogy egyszerűen leszarnak az emberek. Nyilván férfiként annyira nem kötözködnek velem, nem vagyok nagy darab, de törpe sem, szóval inkább csak ignorálnak.

Amint írtam ez a szánakozó, lenéző tekintetet elég gyakran látom irányomba az emberek szemében. Aztán örülnek ha kudarc ér vagy éppen ezt is leszarják. Haveri társaságban meg úgy alapvetően mindenhol megkapom a finom és kevésbé finom beszólásokat, amelyek legtöbbször a külsőmre utalnak nyilván.

A modern társadalom annyira a külsőségekre épít, csak azok számítanak, hogy akinek ez nincs meg az egyszerűen értéktelen lesz. Ez a legnagyobb gond, hogy nem túl előnyös külsővel te feláldozható leszel.

máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

14

Bármikor cserélnék veled!!!!


13

Rajta vagyok, de attol tartok, ez sem lesz elég. Az arcomra 3-4 műtét fog kelleni. Orr, szem alatti csont, áll, és mivel 30 leszek lassan, így toka is. (Bár az csak enyhe) és ezen felül anyajegy eltávolitások. A konzultációkon, pszichologiai alkalmasságin túl vagyok...

máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
48%

21

Lehetni lehet, csak neked is a szép, vékony, csinos, babaarcú nő kell,

máj. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Finoman szólva nem jó csúnya férfinek lenni. Ott kezdődik, hogy elfelejtheted a csajozást. Ha van baráti társaságod, ott is kevésbé tisztelnek. Állásinterjúkon is hátrányból indulsz, mert bár ott elvileg nem kellene számítania a külsőnek, azért teljesen elvonatkoztatni tőle senki nem tud.
máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
90%

27: ugye a "pretty privilege" vagyis a szépek előnyét mindenki elismeri azért, viszont a másik véglet is létezi,, magyarán ha csúnya vagy az élet MINDEN területén hátrányból indulsz.

Kapásból állásinterjúkra, vagy már önmagában a jelentkezéskor fényképes önéletrajzot kérnek. De őszintén, mondjuk egy sima gyári melóra, gépbeállítóként nem mindegy hogyan nézel ki? Mégis ez határozza meg jórészt hogy felvesznek-e. Két azonos kvalitású ember közül garantáltan a jobb külsővel rendelkező lesz előnyben és őt fogják választani, de még ha a csúnyább jelentkező jobb képességekkel bír, akkor sem ő lesz a befutó ez garantált.

Durva, hogy egy profit orientált gazdasági környezetben mégsem ez a legfontosabb ezek szerint. Talán ha majd az AI átvesz sok területet, köztük a HR dolgokat is, kicsit ez változni fog.

A csúnya emberek ugyanazért a bűncselekményért sokkal súlyosabb büntetésre számíthatnak, hosszabbra és keményebbre. A csúnya emberek rövidebb és sokkal kevésbé minőségi életre számíthatnak, előbb halnak és rosszabb egészségügyi állapotban élik le az életüket.

máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
24., hogy romlott így el a külsőd? Vagy inkább mitől?
máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
83%

28

Ez baromság! Itt vagyok rá az élő példa! 2 diploma,4 nyelvismeret. 7számjegyü fizetés egy ismert multinál a versenyszférában! Pedig tényleg nagyon előnytelen a külsőm! Mégis pénzügyi csoportvezető vagyok, döntési jogkörrel! Nem számitott a rondaságom, csak a kvalitások. Pedig 3 interjú volt ide bejutni. (És csak az első volt teamses)


29

Születésemtől fogva ronda vagyok.

Apro szemek, vastag ajkakkal párositva. Nagy orr, pufibb arc, vékonyszálú haj, (az is őszül a sol stressz miatt) az apróbb szemeim raadasul totál bent vannak, így a szem alatti csontot is át kell makd szabatni, tokám is van, ez genetika.

Minimális tulsúly, eredmény akkor van, ha éhezek. Rövid lábak, rövid kezek, hosszukásabb törzs. Reggelig sorolhatnám. Erősebb acrcszőrzet +lábszőrzet (ezt lézeresen megcsináltattam már) de félő hogy max 2-3évig marad igy. Nem sorolom tovább...pedig lehetne hosszan.

máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!