Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Meglepő számomra hogy inkább nők válaszolnak, pedig azt gondoltam inkább férfiak vannak ezzel a problémával.
máj. 6. 21:17
 12/66 anonim ***** válasza:
70%

8

Tűpontos.

Egy nőben a kulso a legfontosabb! Semmi más. 2 diplomám van, (pénzügy, jogi) + 4 nyelvismeret (igaz, csak 3 tárgyalóképes) és egy idióta vagyok, hogy erre időt pocsékoltam, ahelyett, hogy sminksuliba, műkörmös tanfolyamra, pillás képzésre stb.re jartam volna, és a pénzt, amit a tanulmányaimba fektettem, inkább forditottam volna plasztikai műtétekre. Persze, mikor elmondom a kvalitásaimat, egzisztenciámat, "hűűű"-znek, - de egyik sem vesz nőszámba, mert egyszerüen ronda vagyok. A ronda pasiknak ezerszer könnyebb, ők tudnak kompenzálni egzisztenciával, (nem értem, hogy az itt rinyálás helyett, miért nem teszik egyébként) de mi??? Nekünk esélyünk nincs erre. Nem számit, hogy egy nő mit ért, mennyore okos... mind ez nem fontos! Csak a külső

máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
93%
#12 miért nem plasztikáztatsz most?
máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy én szép nőként mondom, jól tetted, hogy inkább egzisztenciát építettél ki. Van pénzed, anyagi biztonságod és ez mindennél többet ér. Szerinted abból meg tudok élni, hogy minden boldog-boldogtalan meg akar dugni? Inkább legyél független sok pénzzel, minthogy egy férfit kelljen elviselned napi szinten, csak mert anyagilag függesz tőle. Így meg max. fizetsz majd valami sugar boyt.
máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jó. Mondjuk én introvertált és aszexuális is vagyok, szóval egyáltalán nem számít a kinézetem, nem szenvedek miatta hátrányt.
máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

10: Ez is nagy igazság.

Tőlem, rondától szinte azt is elfogadhatatlannak tartják, ha csak úgy állok, nézek, létezem... Az sem tetszik, na. Olyan ellenszenves. Nyilván a "kisugárzás"... 😏😂

máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy sok tanulatlan nőt vesznek fel munkákra csak mert jól mutat....


Én általános iskola és középsuliban de még első munkahelyen is megkaptam...hatalmas orrod és füled van...ha ha így senkinek nem fogsz kelleni...


Szerinted milyen szinten vették el a kedvem kb mindentől? Nagyon.


R

Tapasztalatom még, hogy férfiak közül is inkább jóképűeket szeretnek látni munkahelyen... Ugyanazzal a végzettséggel tuti ő nyer.


Szabályosan féltem önéletrajzot küldeni mert meglátnak tuti csak nevetnek aztán megyek a kukába


Sparban kaptam munkát diplomával. 4 évig.


Aztán kitanultam közben a honlapszerkesztést amit otthonról végzek.


26 éves voltam mikor műtétre mentem, elsődlegesen orr majd fül.

Hihetetlen az előtte utána kép.


28 évesen lett az első kapcsolatom.

máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%

#17 vagyok.

Lemaradt 40/f

máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
26%

Méghogy csúnya külsővel, de csórón!


39 f incel

máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
38%

Csúnya "voltam".


Elszegényedett nemesi családból származom. Szó szerint kell érteni, a házunk egyidős a Keletivel. Na mindegy..


Az iskolában ez nagyon kitűnt. Anyukám egyedül nevelt.

Egy kirándulás is olyan megerőltető összeg volt, hogy a tanárok anyukámnak ugrottak, hogy mi az hogy nem tudjuk a kirándulás kifizetni. Hitelt kellett felvenni amiatt, mivel nagymamám rákos lett és anyukám vett egy autót hogy tudja orvoshoz vinni.


A ruháimat régiek voltak, más levetett ruháit hordtam. Vagy felettem járó rokonok ruháit. Igazából látszott rajtam hogy az alap színvonal sincsen meg.


Aztán jött az 5-6 osztály. 9 éves korom után elkezdtem hízni, miután megjott. Nem voltam nagyon nagy darab, de pont annyira husis hogy folyamatosan engem szekáltak. Bántottak. Kora, malac, stb. Ezeket mindig megkaptam. :)


Akkor már nagyban lovagoltam, de a sport sem segített.


Igazából egész iskolás éveim alatt bantottak. A leghosszabb a szakmai suli volt, ahol szakácsnak tanultam. Na, ott volt egy lány, aki az összes lányt félelemben tartotta és senki nem beszélt velem. Akkor kezdtem összeszedno fiú barátokat. Azóta kb nincsenek is lány barátaim, mivel állandóan ezek jutnak eszembe, ráadásul sok lány féltékeny rám, mivel jobban megertsm a hangot a srácokkal. Kockulok, edzek, stb.



Azóta persze átmentem egy gloq upon. Nem lettem nadszal vékony, de az arcom szebb lett, törődök a hajammal és folyamatosan edzek is. :)


De kín és pokol volt a felnőtté válás..


Ráadásul sokan hátba is szúrtak mivel nő vagyok, többet akartak én meg barát akartam maradni. Fenyegettek is, stb..


24/N

máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!