Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet csúnya külsővel?

Figyelt kérdés

Milyen az élet úgy ha csúnya férfi vagy nő vagy?

Miben más?

Milyen tapasztalataitok vannak egész gyerekkortól mostanáig?

Hogyan hatott a mentális egészségetekre?


Köszi a válaszokat.



máj. 6. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
53%

49. Én husis vagyok és emiatt tartottak mindig annak. Ma már szex szimbólum ez az alkat. 162/70kg+izom.


Rajottem én is, hogy rosszul hittem.


Nekem az arcom mindig szép volt.

máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
51, nem, az igazán hátrányos, akinek az arca csúnya. Láttam már nem egy kérdést, hogy szép arcú kövér nőt vagy csinos csúnya arcú nőt választanának-e a férfiak. Szinte kivétel nélkül a szép arcra voksoltak. Lényegében bármi hibája (és itt lehet érteni testi és természetében lévő hibára is) lehet egy nőnek ha az arca szép, őt hamarabb választják mint egy tökéletes testű csúnya arcút.
máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

52: Így van.

Az arc MINDIG szem előtt van. Alapvetően arra néznek, ahhoz beszélnek stb. Nem olyan, mint például egy csúnyácska lábfej, ami el is takarható, meg amúgy sem különösebben foglalkozik vele senki.

Annyira pedig remélhetőleg senki nem ostoba, hogy azt higgye, a smink vagy egy jól megválasztott hajviselet segít rajta. Sok esetben épp ellenkezőleg, nem is "szabad" variálni ilyenekkel, mert csak tovább rondítanak. A smink amúgy sem viselhető 24/7, a haj pedig egyrészt egy olyan dolog, hogy adottságoktól függ, mi az, ami egyáltalán kihozható belőle, másrészt átlagos nőnek a hétköznapok során nem lesz olyan, mintha a fodrásztól lépett volna ki.

máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
17%
Én még nem láttam olyan nőt akinek jó teste lett volna, de vállalhatatlanul ronda feje. Aki rendszeresen sportol, egészégesen él, az alapból ad egy olyan fokú önbizalmat, kisugárzást, igényességet, hogy vonzó lesz az arca is. Ilyenre max az fogja, aki csak azt hiszi, hogy jó a teste, közben meg tök átlagos, formátlan, mellé egy átlagos arc, slampos öltözködés, nincs stílusa, búvalb***ott ábrázat, úgy persze hogy taszító lesz az összkép.
máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Mellébeszélés. Az önbizalom, a "kisugárzás", az "igényesség", a nem slampos öltözködés, a stílus semmit sem alakítanak az arcvonásokon (szemforma stb.). Szét kell nézni az ovikban, általános iskolákban, már a kisgyerekeken is látszik, hogy melyik a ténylegesen szép és melyik csak anyuciék szerint... Persze a szép vonásokkal rendelkezővel még történhet bármi, de amelyik már kicsinek is pl. csíkszemű meg ilyenek, az a büdös életben nem lesz szép.
máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
32%
#51 szexszimbólum a kövérség? XD Hol, a body positivity lmbtq facebook csoportban? Én vékony sportos nő vagyok, rendszeresen sportos jóképű pasik hajtanak rám és egy se szereti a túlsúlyos nőket.
máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
75%

56. Nem vagyok kövér veled ellentétben mindennap sportolok. És az arcom is szép. Kérő is lenne bőven, de párom van.


Azért írtam ide először, mivel régebben én is ebbe a kategóriába tartoztam. De én tettem érte.



Belőled süt a gyűlölet..

máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
20%

#57

Ja persze, itt minden dagi minden nap sportol és Henry Cavill a férje, miközben még hatezer pasi áll sorba az ajtaja előtt minden nap. El is felejtettem, hogy itt minden nap mesedélután van.


Amúgy de, sportolok, heti 4x kondizok, ezért nem vagyok dagadt. Szexszimbólum 70+ kilóval, haha.

máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
80%
57: Bocsi, de mit tettél érte? Én voltam a 49-es is, a 170 centis, vékony, ronda fejű. Neked milyen tettektől lett szép az arcod? Gyanítom, eleve olyan volt. Mint ahogy nekem is már az ovis képeimen is pont ugyanilyen hányás, mint most...
máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Te hogy éled meg a csúnyaságodat?


Egyébként akik képet akarnak azoknak mi baja? Nem hiszik el,hogy rondák vagyunk? Írásaink talán tükrözik,hogy nem tini picsogásról van szó. Nem találkoztatok még csúnya emberrel?

máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!