Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány cm magasságig “kuka” egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm magasságig “kuka” egy férfi a nőknél?

Figyelt kérdés
Ha 165-170 akkor nyilván kuka. De ha mondjuk 175,6,7,8,9,180 az is alacsony már?
febr. 5. 21:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ilyen, mindenkinek megvan a párja.

Incel téveszme a 170 cm-es pasik lesajnálása, mikor az egy normál magasság, Lionel Messi testmagassága.

febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
33%
Legalább 185 centi magasnak kell lenned és emellett még legalább 100 elvárási tényezőnek meg kell felelned.
febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%

azért az tény hogy a csajok szeretik a magas pasikat.


a sok incel baromnak ebben a kijelentésében azért van igazság alap.

febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem lehet megmondani...nyilván egy 170 cm magas nő nem feltétlen akar alacsonyabb pasit. De egy 150 cm magas nő simán el lehet egy 160 cm magassal. De amúgy sok nő ismerősöm alacsonyabb pasival jár...de amúgy amíg mindenki olyat akar aki számára szép addig ne legyen ez elvárás h valaki nem akarhat magas pasit mert ez fáj az alacsonynak. Nekem meg olyan az alkatom hogy elől deszka hátul léc és sok pasi nem ilyen nőt akar akkor mit csináljak álljak fejen? Ja még az orrom se turcsi ajjaj mégse követelhetem h álompasim legyen....
febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%

A 156 cm-es kolléganőmet kérdezzem meg a kedvedért erről, vagy a 185 cm-es barátnőmet?


Részemről nincs olyan megfogalmazás, hogy egy férfi "kuka". Ismerkedni meg (177 cm magas nőként) olyan férfival szoktam, aki legalább olyan magas, mint én. Néha előfordult, hogy nagyon bejött valaki a megjelenése és személyisége alapján, aki 4-5 centivel alacsonyabb nálam, de az a tapasztalatom, hogy ez a magasságkülönbség a férfiaknak sokkal inkább gátló tényező, mint nekem nőként, mert a két kezemen nem tudnám megszámolni, hogy hányszor hallottam férfitől, hogy bárcsak ne lennék ilyen magas.

febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy meg erről a kérdésről eszembe jut Eazy-E, a legendás amerikai rapper.


Ő 158,8 cm volt:


[link]


Sokkal több nője volt, mint egy átlag magas pasinak, ha jól emlékszem, 6 különböző csajtól voltak gyerekei, az életmódja vitte a sírba, AIDS-ben halt meg.


Most nem azért említem őt, hogy utánozzátok az életét.

Hanem azért, mert alacsony srácként nem sajnálatta magát hanem tett azért valamit, hogy sikeres legyen. És ez meghozta neki a csajokat is.

febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Habár Eazy-nek azelőtt is lehetett egy rakás nője, mielőtt befutott volna az NWA-val. Ugyanis ő vagány srác volt, gengszter múlttal, az ilyeneknek meg mindig van csaj az életében. #6 voltam.
febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Saját magasságtól függ

Én 177 vagyok nekem a 178 is kuka

febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel online szoktam ismerkedni, azok közül szinte az összes nő meg szokta kérdezni a magasságomat még a személyes tali előtt. Mondjuk én jóval 180 fölött vagyok, szóval álltalában át szoktam menni ezen a szűrőn, így nem tudom mi lehet az a magasság ami alatt kuka a férfi, de, hogy van ilyen azt biztosra állítom.
febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Változó, kinek mi jön be. Nekem a magas pasik tetszenek, bár volt már, hogy alacsonyabb is megtetszett, de inkább 180 cm vagy 180+

Barátnőmnek meg kimondottan fontos, hogy ne legyen csak kicsivel magasabb nála a pasi, 170 körüliek is bejönnek neki.

febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!