Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Papahoteles nőknek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papahoteles nőknek valóban akkora igényei vannak mint egy önállóan élő nőnek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
jan. 18. 11:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ugyanaz mint a mamahotel csak a nő esetében.
jan. 18. 12:52
 22/30 anonim ***** válasza:
96%

Magamból kiindulva ez nincs így. Amíg a szüleimmel éltem, kvázi elartottak, nagyon alacsonyan volt a léc az anyagiak szempontjából. Annyira alacsonyan, hogy az egyik párkapcsolatomban le is lettem húzva rendesen.


Később viszont dolgozni kezdtem, elköltöztem, előléptettek stb. Rájöttem, hogy baromira nem akkora kihívás normális életkörülményeket előteremteni, mint ahogy azt előszeretettel elpicsogják nekünk. Ha valaki intelligens, jó egyetemet végzett és hajlandó dolgozni, az nagyon jól meg fog élni. Én meg eldöntöttem, hogy csak és kizárólag életképes emberrel leszek hajlandó összejönni.


Tehát nálam a saját anyagi körülményeimmel egyenesen arányosam változtak az elvárásaim, és "mamahotelesként" (21 éves koromig) kevesebbet vártam el, mint most.

jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
21 évesen lakást vettél vagy albérlet? Most saját lakásod van?
jan. 18. 12:57
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

23

Albérletbe költöztem ennyi idősen. Nem volt az olyan nagyon régen és nincs saját lakásom (jelzem, saját ingatlant nem is várok / várhatok el).

jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24 - Akkor korrekt vagy!
jan. 18. 13:13
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az apja mos, főz rá, a csaj meg a postára sem tud elmenni, és egy rántottát sem tud főzni?
jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
26 - Eltartott. Mosni, főzni, csekket feladni bárki tud. Anyagilag eltartottra gondolok elsősorban.
jan. 18. 13:19
 29/30 anonim ***** válasza:
90%

Haha, nem tud bárki. Szerencsés vagy, ha nem találkoztál életképtelenekkel.


Mondjuk érdekes, hogy te a pénzt a papával azonosítod, az elfogadót meg lánygyerekként. Általában a szülők mindketten segítik pénzzel az akármilyen nemű gyereküket. Ne játsszunk szülő-gyerek kapcsolattal hetero kapcsolatosdit, mert kuurva beteg.

jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
PAPAhoteles 🤣🤣🤣 😂😂😂
jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!