Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők számára mennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számára mennyire kizáró tényező, ha a férfi valóban megnyílik, és mesélni kezd a sérülékeny oldaláról is?

Figyelt kérdés

Sok nő presszionálja a férfi randipartnert (vagy már pasiját), hogy nyíljon meg, mutassa meg a sérülékenyebb oldalát, kezdjen beszélni az esetleges gyengeségeiről is.

Ami papíron szép és jó, de nem egy férfitól hallottam már, hogy beszélt az esetleges félelmeiről, sérüléseiről, erre lapátra lett téve, mert a nő "már nem látta benne a határozott, férfias férfit".


(És nem valami hatalmas red flagről volt szó, hanem pl. olyanról, hogy a pasas kilátástalannak ítélte a lakásvásárlásra való lehetőségeit, vagy tartott a munkahelyváltástól vagy valamilyen örökletes betegségtől a családjában, vagy hogy érzelmileg nem tudott közel kerülni sose a rideg-korlátozó szüleihez, és ez bántotta őt stb.)


Egy szó mint száz, ebből úgy jött le, hogy a "megnyílás" alatt sok nő azt érti, hogy a pasi meséljen valami könnyen fogyasztható, izgi dolgot, pl. hogy elérzékenyült a Titanic végén vagy hogy megmentett egy sünt az úttesten, de semmi esetre se valódi gyengeséget vagy érzékenységet, mert az már "nem férfias".



jan. 15. 11:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Kèrdező,


Ez sajnos pontosan ìgy van ahogy mondod. A nők taktikàznak. Ilyenkor meg akarjàk tudni, hogy milyen negatìv tènyezők vannak a fèrfi èletedben.


Amint meghalljàk, hogy gond volt a csalàdoddal, a munkahelyeddel, plàne ha a lakàs vàsàrlàssal akkor azonnal elàstad magadat a szemükben ès nem vagy fèrfi többè.


A nőket nem èrdekli a fèrfiak problèmàja ès gyengesège. Ilyenkor a nő azonnal el kezd tàmadni ès mèg bele rùg kettőt a pasiba ès önigazolàst keres, hogy hàt vègülis ezt ő làtja jòl nőkènt ès helyesen cselekedett amikor szakìtott ès ott hagyta a pasit.


A nőkre a legjobb szò a kegyetlen ilyen esetekben.



Fordìtott esetben a nőt halgassa meg a fèrfi ès èrtse meg. A nő nagyon hamar elhagyja a fèrfit, ha annak valami lelki baja van.


Biztos sok olyan is van amit ìrtàl. Mikor a nő valami könnyed dologra kìvàncsi, de az is csak azèrt, hogy a fèrfi szòrakoztassa ő.


Lehet lepontozni ès kötekedni, hogy ez mièrt nem ìgy van vagy ha ìgy van akkor ez mièrt normàlis.

jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Én még sose presszionáltam egy férfit sem, hogy meséljen a félelmeiről. Főleg nem egy ismerkedési szakaszban. Olyannal viszont már találkoztam, aki az első randikon már a gyerekkori traumáiról, a rossz házassága részleteiről beszélt részletesen. Pedig nem kértem rá egyáltalán. Az riasztó volt.
jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Vagy csak nem akart egy full depressziós emberrel lenni.

Az se mindegy hogy adja elő vagy pl túltud e jutni egy traumán.

jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Van különbség aközött, hogy felvállalod hogy igenis vannak gyengeségeid és ha előjön mersz róla beszélni (vonzó) és aközött, hogy már rögtön elsőre MINDEN kínod a másikra zúdítod (menekülésre ad okot).
jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Van különbség aközött, hogy felvállalod hogy igenis vannak gyengeségeid és ha előjön mersz róla beszélni (vonzó) és aközött, hogy már rögtön elsőre MINDEN kínod a másikra zúdítod (menekülésre ad okot)."


Ahogy van különbség aközött, hogy elolvasod a kérdés alatti leírást és érted is, és aközött, hogy szándékosan félreértelmezed.

jan. 15. 12:16
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ez az egész olyan, mint az őszinteség értékelése. Értékeljük az őszinteséget, de ha csodálatra méltó egyenes megnyilvánulásodban épp azt fejtegeted, hogy miként csalsz adót, hogy a hugom segge mennyivel jobb, mint az enyém, illetve az anyám szerinted hülye, akkor nem biztos, hogy értékelni fogom az a fenemód őszinte kommunikációdat.


Ugyanígy a gyengeségek megvallásánál... (És itt személyes élmények következnek.) Ha a pasiról konkrétan az derül ki, hogy egy teljesen szétesett életű, komoly mentális gondokkal küzdő érzelmi roncs, akkor hiába értékelem a megnyílását, egyszerűen taszítani fog AZ, AMIT a megnyílás során láttam.


Amikor elvárjuk az őszinteséget egy kapcsolatban, akkor az nem azt jelenti, hogy BÁRMIT elnézünk, amit őszintén elmondanak nekünk. Amikor érzelmi megnyílásra bíztatunk valakit, nem az jelenti, hogy ennek keretei közt BÁRMIT elnézünk. Ennyi.

jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is így van.


Manapság minden második nő triviális okok miatt lelkisérült, pszichológus, "lélekgyógyász" kell neki etc., ezek nekem is kukák. A franc se akarja hallgatni valakinek a panaszkodását meg a nyomorát. Nem hiányzik, hogy lehozzanak az életről.


Egyébként sokszor csak a kifogás ez a része a dolognak, mármint az, hogy emiatt pattintanak. Ez a könnyebb út, mert nem merik megmondani, hogy nem tetszel nekik vagy hogy csóró vagy.

jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekem kèt nő is volt az èletemben akik màr az első talàlkozàsnàl mindenről kifaggadtak. Az anyagi helyzetemről, a problèmàimròl.


Amint el mondtam egy kèt dolgot - amit ők erőltettek - utàna màr nem akartak ismerkedni..


Tehàt ilyenre is van pèlda..

jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8- akkor neked is tanulság, hogy ne mondj el olyan dolgot magadról, amit nem akarsz.
jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez nem probléma. Megtudtak valamit, és így már nem voltál potenciális partner a szemükben. Jobb, hogy kiderült.
jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!