Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sérülékeny férfiként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sérülékeny férfiként élni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt sok mindenre, önbizalomhiányra, az élet adta dolgokra, ami miatt sérülést szenvedtél, vagy kisebbségi érzésre, bármire.

Nő vagyok, de érdekel a férfiak válasza. Köszönöm.

Talán így még jobban megérteném a páromat minden téren.


2009. máj. 15. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd?
2009. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

én nem tudom, én sebezhetlen vagyok, már 400 éveXD

Boccs az offér, de kihagyhatatlan

2009. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő beszél erről nekem, de úgy érzem még mindig van a háttérben valami, szeretném megfejteni egy férfi miért érezheti magát ennyire így. De azért köszi a válaszokat.
2009. máj. 15. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én néha elképesztő kínokat élek át. Nagyon rossz látni, hogyha körülötted mindenki boldog, és neked ez nem adatott meg. Pokolian fáj, főleg akkor, ha visszautasít egy olyan nő, akit mindenkinél jobban szeretsz. És az ilyen alkalom még tovább rombolja az ember önbecsülését. Én már kb lemondtam mindenről, az élet legalapabb dolgainak is nagyon tudok örülni, mert többre sajnos nem számíthatok. Teljes mértékben azt érzem, hogy nem tudok teljes életet élni. Éppen ezért például megpróbálok jól teljesíteni, mindent komolyan veszek, a lehető legprecízebben próbálom végezni a feladataim, de ezzel meg mégtöbb időt vonok el magamtól, hogy bármi mást csináljak. (Szokták mondani, hogy azok, akiknek kisebbségi komplexusuk van, maximalisták... Ez igaz!)

És még egy csomó dolgot nem tudok megérteni, a helyzetemnél fogva. 19 éves vagyok, és még nem volt barátnőm... Innentől kezdve nem értem meg azokat, akik kényükre kedvükre válogathatnak a nekik tetsző választási lehetőségek közül, mégis állandóan "sírnak".

Hát, elnézést, ez kicsit hosszú lett, és tudom, kicsit szokatlan egy 19 évestől. De remélem hasznos volt...

2009. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt az előttem szóló levele is, főleg a korára tekintettel. Értékes ember lehet, és elég baj, hogy ennyi idősen már ezt kell átélnie.
2009. máj. 15. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen gondom, alexitímiás vagyok...:S

Nem igazán érzek senki íránt, így nem érzek szerelmet, megbánást, féltékenységet, bánatot, szeretetet, aggódást, hiányérzetet, izgalmat...

Nekem az első csók sem volt nagy dolog, az első szex sem...

23/F

2009. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzem magam mint a: ma 09:56-os válaszoló. Egyszerűen lelomboz minden kis kudarc, gyakran ha viccelődnek is velem, azt hiszem éppen kigúnyolnak, és ilyenkor ok nélkül letámadok mindenkit. Nem merek kezdeményezni kapcsolatokat, az állandó negatív tapasztalatok miatt. Nem tudok megnyílni mások előtt. Nagyjából ennyi. Ami kell a párodhoz, hogy legyél vele nagyon türelmes, mert nehezen nyílik meg egy lelkileg sérült ember. Ja és egy nem ide vonatkozó kérdés, hol lehet ilyen lányokat találni akik össze is hajlandóak jönni az ilyen fiúkkal? A negatív tapasztalataim miatt kérdem.
2009. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző voltam 21/F.
2009. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

talán átfogalmaznám a kérdést .

sérülékeny férfival élni? azt már tudod,hiszen vele élsz.

az exem ,nőben hasonló volt . soká kitartottam,nagyon soká ( 20 év )

valószínüleg ,én vagyok és voltam az erősebb.

viszont a szerelem elmúlik, a szeretet kopni kezd ,és HA NEM VÁLTOZIK MEG , akkor véget ér.

egyszer .

segítened kell neki ,hiszen ,ezek szerint te vagy az erősebb .

sokat segít : pl : család= gyerek. esetleg egy kutya ( egy szőrős kutya lelkileg is hat ránk ), sok beszélgetés, sok meghitt perc-óra.

sok -vagy több szex.

tanácsadók : pszihiáter ,stb.

pánik betegség, meg a többi szocializációs gond kihat ránk is.

2009. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!